Cesty domů se vracejí již 7. února

Seriál autorů Barbary Bulvové a Jana Coufala, který režíruje Jiří Adamec, se vrací na obrazovky! Ve čtvrtek 20.1., byla party protagonistů a tvůrců vašeho oblíbeného seriálu Cesty domů, zde se můžete podívat na fotky a vidět vaše oblíbence i jinak!
Cesty domů, logo
Cesty domů, logo

Poprvé po pauze se mohou televizní diváci těšit na další osudy rodin Bernátových a Kosíkových a dalších oblíbených hrdinů již v pondělí 7. 2. 2011 ve 20.00 hod. Každé pondělí a středu budou moci sledovat řadu nových zápletek a to, jak dějem zamíchají nové postavy.

 

 

Seriál si u diváků získal oblibu již loni na podzim. Průměrně sledovalo každý díl 977 000 osob v cílové skupině Dospělí 15+, sledovanost měla vzestupnou tendenci a poslední měsíc vysílání neklesla pod milion televizních diváků.

 

Kudy povedou další Cesty domů?

 

Rudolf Bernát – Petr Kosík

Do života dávných soků vstoupí smrtelně nemocný pacient, státní zástupce Josef Hlaváček. Muž, u kterého celé drama kdysi začalo. Hlaváček jako mladý pohraničník zastřelil Rudolfovu první ženu, Petrovu sestru. Ve jménu zákona… Rudolf ho dnes chce vyléčit. Ale jen proto, aby se mohl pomstít.

 

 

Jan Mašek – Soňa Mašková – Roman Hamzík – Karolína Hamzíková

Honza se znovu dvoří Soně. Cítí, že má šanci získat zpět celou svou rodinu. S chladnou hlavou vyšetřuje případ radního Ctibora. V tomto složitém případu je neprávem obviněn z vraždy. Ale ustojí to. Dál jde po Romanu Hamzíkovi. Během vyšetřování se dozví, že Soňa se s Romanem tajně stýká, a co hůř – zřejmě ho miluje ještě víc než kdy předtím. To Honzu srazí na kolena, do nejhlubší propasti. Záchranné lano dostává od ženy, od níž by to nikdo nečekal… Soňa se snaží napravit Romana a stále více se zaplétá do jeho světa.

 

Sledujte od 7. 2. 2011 ve 20.00 každé pondělí a středu druhou řadu úspěšného seriálu Televize Prima Cesty domů.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama