Co si přejí herci Cest domů v roce 2011?

Seriál Cesty domů se momentálně sice nevysílá, ale nebojte se, zanedlouho se na obrazovce Televize Prima objeví další díly. Během jejich natáčení si někteří herci našli čas, aby prozradili, jaký byl loňský rok a co by si přáli v roce 2011.
Cesty domů, Co si přejí herci Cest domů v roce 2011?, 2
Cesty domů, Co si přejí herci Cest domů v roce 2011?, 2

Ladislav Potměšil: Hlavně být zdravý

Minulý rok byl pro mě moc příjemný a překvapivý, protože jsem dostal krásnou nabídku hrát v Cestách domů. Co jsem loni nestihl, bylo přečíst štos knih, které se mi doma hromadí. Vždycky doufám, že se mi je podaří přečíst během dovolené, ale vždycky se pletu. A taky se mi nepodařilo zhubnout. Kdyby se mi to alespoň trochu povedlo v roce letošním, byl bych rád. Ale neberu to jako předsevzetí, ta já si nedávám. Čím je člověk starší, tím víc si váží toho, že rok přežil, a předsevzetími se nezabývá. Jediné, co bych si do příštího roku přál, je to, aby byli všichni mí nejbližší zdraví. Protože je-li člověk zdravý, zvládne všechno. A teď vím, o čem mluvím, protože se už od Vánoc potýkám s nějakou virózou a nemůžu se jí zbavit. Proto jsem skromný a budu spokojený, když rok 2011 bude stejný jako ten loňský. Přeju si jen to, abych měl příjemnou práci a abychom byli zdraví.

 

Viktor Limr: Plnit si přání

Na začátku roku 2010 se nic moc nedělo, ale pak se mi pracovní tempo zrychlilo díky tomu, že jsem začal hrát v seriálu. Loni se v mém životě stala jedna zásadní věc – v září jsem se oženil. A taky jsem se rozhodl od ledna letošního roku ukončit angažmá v divadle a zůstat na volné noze. Takže jsem zvědavý, jak tohle rozhodnutí budu hodnotit na konci roku. Ale myslím, že dobře, protože je to pro mě přínos a já se těším na trochu jiný rytmus. S loňským rokem jsem spokojený, nic zásadního jsem neprošvihl, takže nemám pocit, že bych letos musel něco dohánět. Věci nechávám běžet a čekám, co přijde. Předsevzetí si ze zásady nedávám, ale mám pár osobních i profesních přání, která bych si chtěl pomalu plnit. Takže na sobě začnu vytrvale pracovat, abych se k nim přiblížil. A jsem zvědavý, jak mi to půjde.

 

Ladislav Hampl: Co nejvíc cestovat

Myslím, že mám za sebou šťastný rok. Nahrnulo se na mě dost práce, hlavně první půlrok. Byl jsem hodně vytížený v divadle, měl jsem tři premiéry. Seznámil jsem se s novou přítelkyní, takže jsem šťastný a spokojený i v osobním životě. Přestože první měsíce byly hodně pracovní, léto mi to vynahradilo, měl jsem volno celé prázdniny. A na jejich konci už se začaly točit Cesty domů. Jediné, co cítím jako dluh z loňského roku, je to, že jsem se opět nedonutil k tomu, abych oprášil angličtinu. Rád bych si našel někoho, kdo by se mnou třeba jednou týdně dvě hodiny jen mluvil, na nějaký jazykový kurz v anglicky mluvící zemi bych asi neměl čas. Z loňského roku nezapomenu taky na krásnou dovolenou v Portugalsku, kde jsem byl poprvé v životě. Cestování je fajn a má smysl, člověk by měl vypadnout do cizí země, jak jen může. Dokud nemá závazky a rodinné povinnosti, které ho pak svazují. Doufám, že se mi povede užít si krásnou dovolenou i letos.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama