U Bernátů je dusno, Blanku už despotické Rudolfovy výlevy nebaví!

Každý truchlí po svém. Bohužel pro Blanku, Rudolf se uzavírá po smrti přítele Ptáčka do stále tvrdší skořápky a přestává brát ohledy na své okolí. Ale bude to jeho manželku bavit? Nebo s tím konečně něco udělá? Dívejte se ve středu ve 20.15!
Cesty domů III (327)
Cesty domů III (327)

Karlovi Salákovi se ani za mák nelíbí známost Lindy a Mikuláše. Zdá se, že dokonce žárlí! Nejvíc mu ale vadí, že tenhle mafián by měl mít vliv na jeho syna Cyrila. A co hůř, což sám ani neví, Cyrilovi je s Mikulášem dobře.

Není se ale čemu divit, Salák je vynervovaný – s jeho vědeckým výzkumem to nevypadá zdaleka tak dobře, jak by potřeboval. Ptáček, pacient Šimona Kosíka, se totiž pro výzkum také nehodí, tedy minimálně prozatím. Šimon chce provést nezbytná vyšetření, primář ho ale tlačí do ne úplně správných kousků.

Mladý kardiolog má ale hlavu plnou smrti svého otce. I když se sejde v domě Bernátů celá rodina, na happy end to nevypadá. Každý se se smutkem vypořádá po svém. Pacina popíjí, Šimon se uzavírá do sebe a Rudolf je ještě despotičtější než obvykle. Neměl by mu už někdo konečně promluvit do duše? A kdyby se to stalo, změnilo by to u Rudolfa vůbec něco?

Další epizodu seriálu Cesty domů sledujte ve středu od 20.15 na Primě!

 

Prohlédněte si galerii epizody:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama