VIDEO: Andrej chce zapůsobit na Lindu. A ta mu to „sežere“ i s navijákem

Linda se najednou ocitá mezi dvěma muži – Mikulášem a Andrejem. Každý z nich je navíc na opačné straně spektra, Andrej je státní zástupce, zato Miky má s policií jen opletačky. Sledujte v pondělí Cesty domů!
Linda s Andrejem

Sváťa je stále v nemocnici a jeho zdravotní stav se nelepší, naopak! Alespoň, že už se vrátil Dalibor z Pákistánu s tajemným lékem. Ten ale musí projít testováním, které ukáže, že Dalibor nepřivezl úplně přesně to, co zamýšlel. Možná tedy bude muset celou situaci řešit úplně jinak.

A aby toho nebylo málo, nastěhovaného má v bytě doktora Vencla. I když ze začátku trošku bojují, nakonec Dalibor zjistí, že Vencl je vlastně docela dobrá hospodyňka. Tohle zjištění se bude hodit, protože schůzka mezi Venclem a jeho manželkou Evou nedopadne vůbec dobře.

Mikuláš má už tradičně problémy s Panem P. Ten po něm chce, aby založil požár v jednom z podniků, kde odmítají platit výplané. Navíc Mikymu vyhrožuje, že by mohl klidně založit požár u Lindy. Ale Mikuláš už nechce nic za hranou zákona podnikat. Domluví se proto s policisty a státním zástupcem Andrejem Šilerem, že úkol Pana P skutečně splní. U Lindy mu to ale zrovna dvakrát nepřilepší…

Ani Karel Salák to nebude mít jednoduché – Blanka se rozhodne jít proti němu do otevřeného boje. Chce grant a chce zpátky i primariát a nebude se při tom ohlížet ani napravo ani nalevo! Na svoji stranu strhne i komisařku Jírovou, kterou podpoří v nápadu nenechat se operovat. Což je pro Saláka další rána pod pás.

Prohlédněte si galerii:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama