VIDEO: Blanka pozve Saláka na rande. Nevídáno!

Energická manželka Rudolfa Bernáta má už dost toho být za domácí puťku. Pokud Rudolf není doma a neléčí pacienty, chodí za nimi domů a na svoji ženu nemá čas. A Blanku to právě přestalo bavit. Dívejte se v pondělí na další epizodu Cest domů. Ve 20.15 na Primě!
Rande Saláka a Blanky

I jinak suverénního Karla to poměrně zaskočí, však se bývalou primářku snaží někam vytáhnout už dlouho a ona se pořád oháněla manželstvím s Rudolfem Bernátem. Co se stalo, že najednou změnila názor?

Linda je pořád otřesená z útoku pana P a chce se ho už nadobro zbavit. Když ho jde náhodně ošetřit v nemocnici, kde skončil poté, co si ho Mikuláš „podal“, na chvíli zauvažuje i o tom, že ho zabije. Naštěstí ji od jejího úmyslu zvrátí Dalibor. Linda se bojí jít sama domů, nakonec stráví večer a noc u Bernátů. Možná, že právě tohle je šance pro Mikyho konečně zažehnout staré city…

Ani Dalibor se myšlenek na pana P nezbaví. I když leží v nemocnici, poměrně nevybíravě se ho mafián pokusí uplatit. To ale Dalibora popudí ještě víc a do případu se zakousne jako pravý policejní pes. Snaží se dostat jakékoliv informace o panu P – od Lindy, Cyrila a dokonce i Mikuláše.

Zoufalá je i Ema – proti gorilám požadujícím výpalné nezmůže nic ani ruka zákona ani Mikuláš. I když, jak se říká, všeho do času…

Podívejte se na upoutávku:

Prohlédněte si galerii k dílu:

 

Připomeňte si, co se stalo v minulém díle v rekapitulaci:

Cesty domů III (321) - rekapitulace

 

Celou epizodu sledujte v pondělí večer na Primě!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama