VIDEO: Heda se „zasekla“ v lotosovém květu. Ještě že má Rudolfa poblíž

Heda už nějaký ten čas „ujíždí“ na józe. Zdá se nicméně, že tento typ pohybu pro ni asi není úplně ideální. A ideálního toho v nové epizodě Cest domů nebude víc. Dívejte se v pondělí ve 20.15 na Primě.
Hedin lotosový květ

Ema najde v hospodě u Bety svázaného muže. Vůbec neví, o koho se jedná. Moc dobře to ale ví Miky, jehož kumpáni Kužel a Krulich se z Popelky snažili získat peníze, které Mikymu dluží. To se ale nepovedlo a je jasné, že Popelka míří na policii, aby svůj násilný únos oznámil. Nad Mikym se proto začínají stahovat mračna a je evidentní, že ani Dalibor ho z téhle „bryndy“ nevytáhne. I když by moc rád, protože se pořád snaží sehnat ilegální lék pro Sváťu. Jeho stav se totiž zhoršuje den za dnem.

Ani Mikulášovy trable únosem nekončí. V Hradišti se opět zjeví Pan P. Jako nový vlastník tajemné Závišovy knihy po Mikym požaduje peníze, které dlužil Miky Závišovi. Mikuláš navíc musí zaplatit peníze za zničené luxusní auto, ve kterém se vyboural. A Lindu už přestává vztah s ním bavit, s mafiánem si svůj životem rozhodne nepředstavovala.

Salák se stále snaží o Blanku, a protože mu Cyril odmítne výlet do Rakouska, zve na lyže Blanku. I ta ho ovšem odmítá. Kromě toho si musí vyslechnout své od naštvaného Rudolfa. Ten ho ale zároveň prosí, ať svým zástupcem nejmenuje Šimona, který má práce nad hlavu, ale lékaře Vencla. Jenže Salák si možná bude potřebovat na někom „zchladit žáhu“.

Juraj chce vyřešit svůj vztah s Mílou. Dokonce jí navrhne, aby si udělali pauzu a ona měla čas se rozhodnout, co vlastně chce. Pravda ale bude trpká…

Prohlédněte si galerii dílu: 

Nalaďte se upoutávkou:

 

Připomeňte si, co se stalo v minulém díle:

Cesty domů III (327) - rekapitulace
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama