VIDEO: Povede se Lindě konečně sbalit Andreje?

Je evidentní, že Linda chová k Andrejovi více než přátelské city. I on tu a tam projeví náklonnost, vzápětí ale trhne za záchrannou brzdu a začne se chovat odtažitě. Jenže Linda si tentokrát půjde tvrdě za svým! Dívejte se v pondělí ve 20.15 na Primě na další epizodu Cest domů.
Linda do toho jde po hlavě

Za svým si jde i Mikuláš, ale toho, zdá se, Linda definitivně odpálkuje. Sama od sebe by to asi udělala slušně, ale jelikož Mikyho „načape“ ve společnosti oblíbené hradišťské lehké děvy, nebere si servítky. A už je v podstatě jedno, že celou akci připravil a dokonce zaplatil pan P.

Ten si začíná omotávat kolem prstu i Dalibora, který se dostává mezi pověstné mlýnské kameny – státní zástupce Andrej je odhodlaný pana P dostat, Dalibor od mafiána zase potřebuje léky pro Sváťu. Mafiánovi proto dodává stále konkrétnější informace přímo od policie a zdá se, že Andrej už začíná tušit, že někdo z policistů nehraje čestně.

Dalibor by ale pro svého Sváťu udělal cokoliv. Doktor Navrátil ovšem navrhuje ještě další možnost léčby. Jak jinak, než experimentální. Bude jen na Sváťovi, zda se rozhodne ji s nejistým výsledkem podstoupit.

Nechte se nalákat upoutávkou:

Prohlédněte si fotogalerii:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama