VIDEO: Rudolf se chytí za nos. To tu ještě nebylo! Není snad nemocný?

Leckdo by o Rudolfovi mohl říct, že je despota a asi by nebyl daleko od pravdy. Jenže to, co se stane v pondělním dílu, vyrazí nejen vám dech! Podívejte se už teď na malou ochutnávku a v pondělí se nezapomeňte dívat na celou epizodu!
Rudolf se kaje

Bart a Cyril si možná ukousli větší sousto, než zvládnou. Rozhodli se podat si pana P! Kluci spolu trénují, jak se rvát, zejména Bart je v tom přeborník. Ale bude to na pana P (a hlavně jeho gorily) stačit, nebo si uříznou pořádný průšvih?

Kluci se ale pana P nebojí. Na rozdíl od Lindy. Tu jeho přítomnost v nemocnici u Bartovy matky opravdu zaskočila. Hledá proto oporu u Mikuláše, ale pořád má pocit, že s ním Miky v něčem "jede". Ten Lindě nakonec pod tíhou jejích argumentů prozradí, že je členem tajné policejní akce společně s Daliborem. Tak tohle Linda nečekala!

Zároveň ale netuší, do jakého problému se Mikuláš namočil s únosem, který zorganizovali jeho nohsledi Kužel a Krulich. Povede se mu situaci v klidu vyřešit?

Rudold je naštvaný na Šimona, že přijal Salákovu nabídku na post zástupce primáře. Kromě toho je naštvaný na Blanku, protože se mu zdá, že Saláka nedostatečně odmítá. A úplně nejvíc je naštvaný na Saláka a možná právě kvůli němu se chová tak, jak se chová. Najednou mu ale dochází, že tohle asi není ta správná cesta a rozhodne se vše napravit...

Podívejte se na upoutávku:

Cesty domů III (329) - Teď, nebo nikdy

Prohlédněte si galerii:

V pondělí ve 20.15 sledujte další epizodu seriálu Cesty domů!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama