Česko Slovensko má talent znovu ohromí Kyrgyzstán!

Co uvidíte ve čtvrtek večer ve 20.15 na Primě? Čeká vás další díl Česko Slovensko má talent, kde budete moci sledovat rozmanité talenty. Do show přijdou i tanečníci ze země, kterou diváci Talentu znají moc dobře.
Česko Slovensko má talent 2016 - tanečníci z Kyrgyzstánu

PRVNÍ DÍL ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE VIDĚT NA PRIMA PLAY TADY

Česko Slovensko má talent přinese další dávku zajímavých talentů, výběr toho nejlepšího z talentů má na svědomí čtyřčlenná porota Jaro Slávik, Lucie Bílá, Diana Mórová a Jakub Prachař. Pohotově pořadem provádí moderátorská dvojice Junior a Marcel – Milan Junior Zimnýkoval a Marcel Forgáč.  

Tanečníci z Kyrgyzstánu

Na pódiu se kromě různých freestyle tanečníků objeví i chlapci, kteří nejsou Češi, ale jejich tanec známe jako diváci Talentu více než dobře. Všichni si totiž vzpomínáme na výherce Česko Slovensko má talent pro rok 2011.

ČSMT - Atai Omurzakov
ČSMT - Atai Omurzakov

Foto: Atai Omurzakov v semifinále Česko Slovensko má talent

Tehdy jednadvacetiletý Atai Omurzakov ohromil nejen porotu, ale všechny Čechy a Slováky u televizních obrazovek. Atai totiž přišel s neuvěřitelným tanečním stylem a nevídanou pokorou.

Česko Slovensko má talent 2016 - porota je unešena Foto: Česko Slovensko má talent 2016 - porota je unešenaFoto: All

Tou oplývá i čtveřice tanečníků z Kyrgyzstánu, odkud pochází i Atai Omurzakov. Porotě a divákům předvedou další neuvěřitelnou choreografii na téma Mortal Kombat.

Česko Slovensko má talent uvidíte na Primě už ve čtvrtek ve 20.15!

Uložit

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama