Ve čtvrtečním Talentu vás rozsekají teenagerky!

Česko Slovensko má talent uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě, kde budete moci sledovat vystoupení z různých odvětví. Porotu však nejvíce pobavila dvojice mladých teenagerek, které si hrají na dospělé, ale i mladé dívky se švihadly. Mladé ženy zkrátka jedou!
Tyto dívky vás rozesmějí
Tyto dívky vás rozesmějí

PRVNÍ DÍL ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE VIDĚT NA PRIMĚ PLAY TADY

Další řada nejúspěšnější talentové show přináší další dávku zajímavých i bizarních talentů. Do výběru zasahuje zodpovědná porota ve složení Jaro Slávik, zpěvačka Lucie Bílá, herec Jakub Prachař a slovenská herečka Diana Mórová.

Pohotově pořadem provádí moderátorská dvojice Junior a Marcel – Milan Junior Zimnýkoval a Marcel Forgáč. S kým se potkáte tentokrát?

Premiérový druhý díl uvidíte ve čtvrtek 25. 1. ve 20.15 na Primě!

Užijte si další podívanou a nechte se příjemně překvapovat. Uvidíte třeba dva mladé muže s pohnutým osudem, kteří se jako jing a jang nebo černý a bílý představí v disciplíně street workout. Rozhodně vás dostanou dvě jedenáctileté školačky, které jsou velmi nadějnými komičkami.

Jak zpívá někdo, kdo se jmenuje Albín? Uchvátí vás párové cvičení-tanec se švihadly. Nebude chybět kouzelník – jak tentokrát očaruje Jara? Objeví se jedna zpěvačka, která ohromí i samotnou Lucii Bílou. A padne už takto brzo první zlatý bzučák? A to zdaleka není vše, co vás zvedne ze židle.

Česko Slovensko má talent uvidíte na Primě už ve čtvrtek ve 20.15!

Uložit

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama