Co jste v televizi neviděli (3)

Z původní desítky farmářů sledujeme příběhy těch, kteří dámy zaujali nejvíce. Pětice správných chlapů umí vzít práci za pačesy.
Farmář hledá ženu - s kozenkou
Farmář hledá ženu - s kozenkou

Sklář Patrik Čangel (35) by si rád přivedl partnerku do svého nového domu a zaplnil ho dětmi. Měla by umět vařit a postarat se o domácnost. Charismatický dlouhovlasý blonďák Petr Hájek (46) je vášnivý koňák, který zůstal sám na pečení chleba a výrobu kozích sýrů.

O tom, že pohled z koňského hřbetu patří mezi ty nejkrásnější, nepochybuje ani skaut Břetislav Sucharda (51) z velkolepé zámecké jízdárny na Vysočině, který hledá harmonický vztah založený na podobných hodnotách.

Ekolog Vlastimil Kadeřábek (48), žijící skromně vysoko v horách v souladu s přírodou, by rád našel družku, která by se nebála společného života na samotě. Nic menšího než své srdce, dům, stáje a sad nabízí nesmělý Petr Bušák (36) z podhůří Lužických hor, který si pro samou práci nenašel ani čas na vážnou známost.

Které dámy farmáře nejvíce zaujaly? A jak vypadalo jejich první setkání tváří v tvář? Které nakonec stráví týden na farmě u svých vyvolených?

Podívejte se na VIDEOPROFILY farmářů:

Břetislav Sucharda - přehrajte si video ZDE

Petr Hájek - přehrajte si video ZDE

Vlastimil Kadeřábek - přehrajte si video ZDE

Patrik Čangel - přehrajte si video ZDE

Petr Bušák - přehrajte si video ZDE

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama