Co jste v televizi neviděli (4)

Každý z pětice farmářů, kteří dámy zaujali nejvíce, si na svou farmu mohl pozvat dvě dámy. Ty pak ochutnaly reálný život pracovitých mužů. Jak si ale vybrat z 31 žen, které dorazily na osobní setkání s pěticí ošlehaných chlapů?
Farmář hledá ženu (4) 3
Farmář hledá ženu (4) 3
Prima

Nejlepší je udělat předvýběr a pak vymyslet nějakou aktivitu, která poodhalí nejen povahu všech zúčastněných.

Nesmělý ekolog Petr Bušák (36) vyzval dámy k tanci. Na vesnici je zvyklý spíše na polku či podobný styl. Jak mu ale půjde koketní cha-cha? Naštěstí je přítomen i instruktor, který nejen Petra, ale i dámy do rytmů tohoto latinskoamerického tance zasvětí.

Sklář Patrik Čangel (35) má v požadavcích na svou vyvolenou jasno – musí umět vařit
a postarat se o domácnost. Dámy tak nemohla překvapit nabídka na večeři s tradiční českou kuchyní. Nejdříve se ale musí na společný nákup. Proč ale ani jedna nekouká na ceny?

Charismatický dlouhovlasý blonďák Petr Hájek (46) je sice vášnivý koňák, ale aby mu vyvolené při poznávání snad neutekly, vybral pro ně výlet lodí. Jak se trojice dam na houpání na vlnách těší?

Vlastimil Kadeřábek
(48) žije na samotě vysoko v horách. Své dámy však pozve přece jen více mezi lidi. Ani tak se ale nevyhne výslechu Lenky, kterou zajímá především to, jak „její“ farmář žije a co by ženě svého srdce mohl nabídnout.  

Výřečný skaut Břetislav Sucharda (51) hledá harmonický vztah. Jeho seznamování s trojicí vybraných dam ale právě harmonicky nezačne. Jedna z vyvolených skončí s akutní břišní příhodou v nemocnici ještě dříve, než vůbec stihne farmáře vyzpovídat.

Podívejte se na DALŠÍ SPECIÁLNÍ VIDEA farmářů ke 3. dílu:

Břetislav Sucharda - přehrajte si video ZDE

Patrik Čangel - přehrajte si video ZDE

Petr Bušák - přehrajte si video ZDE

Petr Hájek - přehrajte si video ZDE

Vlastimil Kadeřábek - přehrajte si video ZDE

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama