Prima family hledá farmářům partnery

Show Farmář hledá ženu pomůže devíti osamělým farmářům a jedné farmářce najít partnery, s nimiž svůj osud mohou zpečetit i sňatkem. Budete mít jedinečnou příležitost sledovat navazování vztahů v reálném prostředí, uprostřed přírody a tvrdé práce.
Farmář hledá ženu III - Laďka Něrgešová

Čekají vás souboje o srdce ošlehaných mužů a jedné něžné ženy, kterým nevadí ušpinit si ruce prací na poli, v sadu nebo ve chlévě.

Najdou si k nim cestu i dámy a pánové z města? Najít ty správné partnery pětici neodolatelných farmářů pomůže moderátorka pořadu Laďka Něrgešová. Ve čtvrté sérii v roce 2014 řady farmářů opět rozšířilo i něžné pohlavy.

Deseti osamělým srdcím pomůžeme najít partnery, se kterými si nakonec mohou říct i své ano. Nejprve se v prvním díle představí sami farmáři. Kdo z diváků by se rád seznámil s některým z nich a navázal s ním skutečně seriózní vztah, může napsat dopis, kde představí sám sebe. Pětice účinkujících, kterým přijde nejvíce dopisů, má šanci pokračovat dál a najít díky pořadu svou pravou lásku. Z dopisů si vybere maximálně deset odpovědí. Jejich autorky (autory) pak pozve k osobnímu setkání.Během pouhých dvou dní  musí vybrat tři ženy (muže), které si pak může pozvat na svou farmu. Bude mezi nimi ta pravá?

Pořadem provází Laďka Něrgešová. "Je to moderování reality show, a to mne vždycky baví. Tohle je navíc realita s velkým R. Já si sama sebe dlouhodobě na farmě nedovedu představit. Vím o sobě, že bych život tam nezvládla, a o to víc všechny, kteří si tento životní styl zvolili, obdivuji a jsem ráda, že si život v těchto někdy i hodně drsných podmínkách můžu vyzkoušet alespoň jako moderátorka,“ říká o své nové roli Laďka.

Show Farmář hledá ženu nabízí jedinečnou příležitost sledovat navazování vztahů několika žen a mužů v reálných kulisách života, uprostřed přírody a tvrdé práce, v domácím prostředí – na farmě. Díky tomu je možné očekávat skutečně mimořádné příběhy, a tím pádem i divácké zážitky.

Mezinárodně úspěšnou televizní reality show vyvinula společnost FremantleMedia. Od své premiéry v roce 2001 ve Velké Británii se pořad dočkal už desítek národních mutací. Českou verzi s názvem Farmář hledá ženu připravuje pro své diváky televize Prima. Na obrazovky českých televizí ji poprvé uvedla v létě 2010. Tehdy se představil první díl s medailonky – portréty odvážných farmářů. Pořad okamžitě u divaček vyvolal velkou odezvu, stejně jako tomu bylo v ostatních zemích. Jedná se o další skvělou show, kterou FTV Prima díky svému exkluzivnímu vztahu se společností Fremantle International přináší svým divákům.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama