10 nejnebezpečnějších disciplín z Pevnosti Boyard! Jak je zvládli soutěžící?

Během šesti dílů Pevnosti Boyard jste mohli vidět několik úkolů, u kterých se vysloveně tajil dech. My jsme vybrali 10 těch úplně nejhorších a nejnebezpečnějších.
Pevnost Boyard (2016) - nejnebezpečnější úkoly

Celý díl Pevnosti Boyard uvidíte online na Prima PLAY

 

Pro většinu by byla každá disciplína na pevnosti tou nejhorší, čeští slavní však považovali za čest v Pevnosti Boyard vystupovat a předvedli, co v nich je. Sebevětší úkol, jenž by mohl klidně skončit nehezkým pádem, vzali odvážně do svých rukou.

V šesté epizodě Pevnosti Boyard nás totálně okouzlil nejstarší soutěžící Jan Čenský, ale i Lukáš Langmajer s úkolem "Pila", stejně jako v minulých dílech David Gránský, Kristýna Leichtová nebo Jakub Kohák.

Podívejte se na 10 nejnebezpečnějších disciplín na Pevnosti Boyard:
 

1) Kristýna Leichtová si hezky visela na laně do doby, dokud se nesvezla hlavou dolů směrem k mořské hladině.

 

2) Kolo s Jakubem Kohákem. Řídit kolo vzhůru nohama? To by ještě šlo, ale rozhodně ne na laně a ve chvíli, kdy na vás dole čekají hladoví tygři...

 

3) Potápění zpěváka Miroslava Hraběte. Miroslav musel řešit úkoly pod vodou a často neměl šanci se ani nadechnout/vyplavat na vzduch. Úkol vyvolává klaustrofobiii a záchvaty paniky.

 

4) Houpačka s Mirkem Šimůnkem. Houpat se nad rozbouřeným mořem, odkázáni pouze na sílu v rukou, by se vám nechtělo, věřte nám.

 

5) Vrtule s moderátorkou Lucií Šilhánovou nám dala psychicky zabrat.

 

6) Houpačka s Taťánou Gregor Kuchařovou a Ondřejem Gregor Brzobohatým chtěla pořádnou rovnováhu a jedničku z fyziky (kromě obrovské odvahy).

 

7) Pila s Lukášem Langmajerem. Málokdo by se chtěl posouvat na dvou provazech, když jsou pod ním tygři a je ve výšce čtyřicet metrů.

 

8) Římsa s Janem Čenským. Nejstarší soutěžící lezl po římse čtyřicet metrů vysoké pevnosti, pod ním rozbouřené moře a špatné počasí.

 

9) Havěť. Bylo až neuvěřitelné sledovat ledový klid Jan Čenského při obracení jedovatých škorpionů a sklípkanů.

 

10) Bungee jumping Davida Gránského. Ten šel do všeho po hlavě a bylo to dobře!


 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama