FTV Prima rozšiřuje obsah pro děti na Prima PLAY i do HbbTV

Dětské pásmo Primáček se z televizního vysílání rozšiřuje do online. FTV Prima spustila 17. října rozšířený obsah určený dětem na webu Prima PLAY, včetně nabídky v HbbTV.
Prima PLAY
Prima PLAY

„Děti rády tráví svůj volný čas sledováním internetu, proto bychom jim chtěli nabídnout obsah z našeho vysílání také v našem videoarchivu Prima PLAY. Věříme, že rodiče rozšířenou nabídku dětských pořadů uvítají, stejně jako možnost sledování videí bez reklam se službou Prima PLAY Premium,“ říká Daniel Grunt, ředitel nových médií FTV Prima.

Na Prima PLAY diváci najdou české pohádky, jako například Kovář z podlesí, Legendy staré Prahy nebo Kdopak by se vlka bál, či dobrodružný rodinný film Vynález zkázy. Pro nejmenší diváky je připravena klasika v podobě Včelky Máji nebo Ferdy Mravence a dalších oblíbených animovaných filmů.

Pod značkou Primáček vydává FTV Prima pod obchodní značkou Solootions komiksový čtvrtletník ve spolupráci s nakladatelstvím Flex Media. Cena časopisu je 59,90 Kč a v příbalu tiskoviny vždy děti naleznou atraktivní dárky, které si mohou vybrat. S postavičkou Primáčka se mohou děti a rodiče potkávat i na vybraných partnerských akcích FTV Prima, jako například Primáčkův pohádkový les v Praze či Princeznovský bál ve Valticích nebo v rámci festivalu České hrady.cz.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama