Inga Lindström: Děti mé sestry je další z vašich pravidelných čtvrtečních romantik na Primě

Je tu opět čtvrtek a s ním váš oblíbený romantický film. Tentokrát vás čeká Inga Lindström: Děti mé sestry, dívejte se ve 20.15 na Primě.
Inga Lindström: Děti mé sestry
Inga Lindström: Děti mé sestry

Hana žije s Paulem v hlavním městě a za pár týdnů jí začíná výcvik na pilota. Poklidný život jí však přeruší smrt její sestry a jejího manžela. Hana se tedy vydává na venkov, kde žijí její dvě neteře – Tina a Karen. Holky mají kromě Hany ještě babičku Vivecu, ale tu nemají rády. Viveca se svým synem dlouho nemluvila, protože odmítl vstoupit do její firmy. Viveca chce děvčata k sobě, ale ta to odmítají.

Hana si nejprve nedokáže představit, že by se o děti starala, ale postupem času jí to začíná připadat jako jediná možná varianta. Holky navíc objeví dopis od svých rodičů, kde je napsáno, že se o děti má postarat Hana, pokud by se jim něco stalo. Paul s tím nesouhlasí a dává to dost jasně najevo, a ani Viveca není spokojená. Hana je na všechno sama, jedinou oporou jí je Lennart, kterého zná od dětství. Lennart ale pracuje pro Vivecu jako právník, takže ani u něj si Hana nemůže být jistá.

Hanu navíc trápí chování Tiny, která chodí za školu a neposlouchá ji. Viveca k tomu všemu Haně oznámila, že je farma velmi zadlužená. Banka pak dokonce po Haně chce všechny peníze najednou. Hana je ztracená. Opustil ji i Paul, ale to až tak nevadí, protože ona se mezitím dala dohromady s Lennartem. Haně se podařilo získat si na svoji stranu i Tinu. Velký problém náhle nastane s Karen, která jednoho rána zmizí...

Kdo nakonec zůstane s kým a jako dopadne celý příběh? Dívejte se ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama