Kdo vyhrál poukázku na hru ve stylu Pevnost Boyard? Známe vítěze!

Stačilo správně uhodnout výši částky, kterou vybojoval hvězdný tým v Pevnosti Boyard a můžete si vyzkoušet Pevnost Boyard v Čechách. Známe vítěze. Jste to vy?
Pátý tým na Pevnosti Boyard
Pátý tým na Pevnosti Boyard
archiv Prima

! Odpověď získáte tak, že budete sledovat sobotní Pevnost Boyard až do konce, kde se dozvíte, kolik tým ve složení Taťána Gregor Kuchařová, Ondřej Gregor Brzobohatý, Vanda Hybnerová, Václav Noid Bárta a Dušan Salfický, vybral peněz z pokladnice!

Pokud sobotní Pevnost Boyard nestihnete, podívejte se na celý díl online na PrimaPlay

Jak zněla soutěžní otázka?

Tým v páté epizodě vyhrál:

a) 267 100 Kč pro nadaci Reach for Change Czech Republic

b) 193 800 Kč pro nadaci Reach for Change Czech Republic

c) nevyhráli nic

Správně odpověděl (možnost A) pan Dittrih. Gratulujeme!

Pátý tým na Pevnosti Boyard
Pátý tým na Pevnosti Boyard
archiv Prima

 

PUZZLE ROOM je úniková hra ve stylu Pevnosti Boyard – jen zde nebudete namáhat své svaly, ale mozkové závity. Týmová hra, ve které využijete svou bystrost, schopnost spolupráce i selský rozum vás dostane se do místnosti plné hádanek, tajemných nápověd a zamčených beden, ze které musíte do 60 minut uniknout. Únikové hry se může zúčastnit 2–5 osob.

Únikové hry jsou trendem po celém světě (v Evropě již nenajdete zemi, ve které by neměli minimálně jednu únikovou hru). O zážitek z takové hry se můžete podělit s přáteli, rodinou, partnery nebo kolegy z práce – hra bude zkrátka bavit každého, kdo má rád výzvy a nebojí se vyzkoušet něco nového.

V PUZZLE ROOM se můžete skrze hru přenést do 16. století do doby, kdy po staré Praze chodil legendární Golem, procestovat doby minulé i budoucí díky Stroji času nebo se vžít to role vyšetřovatelů STB ve hře Tajný agent. Sestavte si tým dvou až pěti lidí a vyzkoušejte si uniknout na vlastní kůži. PUZZLE ROOM najdete v Praze na Letné a v centru v Senovážné ulici.

Koukněte se na ochutnávku:


Více info o hře na www.puzzleroom.com

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama