Měsíc zvířat v novém čísle časopisu Prima Vychytávky

Osmé číslo časopisu Prima Vychytávky, které přináší to nejlepší z pořadů Vychytávky Ládi Hrušky a VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ, je právě nyní k dostání na pultech trafik.
Prima Vychytávky
Prima Vychytávky

V dalším čísle se dozvíte, jak si uchovat na zimu bylinky, představí neobvyklé domácí mazlíčky a přinese celou řadu Láďových vychytávek. Nově si čtenáři mohou časopis předplatit na celý příští rok a k předplatnému obdrží dárek.

Nové číslo plné vychytávek se nese v podzimním duchu. Přinese nápady na podzimní dekorace, poradí, jak připravit na zimu pelargonie. Láďa ukáže, jak si před zimou zakonzervovat bylinky, vysvětlí rozdíl mezi českým a čínským česnekem a poradí, jak česnek jednoduše zasadit. K dobru dá recepty na posezení s přáteli za sychravých večerů a s divačkou Alenou upeče pravý chodský koláč.

Věděli jste, že z jistého druhu ibišku se dá dělat čaj? Že existuje hned několik rostlin, které voní stejně jako citron, i když s ním nemají nic společného? A že krtků se dá zbavit snadno a rychle jednou pro vždy bez jakýchkoli chemikálií? I tohle všechno se dozvíte v novém čísle časopisu.

Tématem měsíce jsou domácí mazlíčci a nové číslo Prima Vychytávek představí i ty méně obvyklé, třeba mravence nebo africké šneky. Na podzim a v zimě jsou i naši čtyřnozí přátelé náchylní k různým nemocem. Poradíme, jak poznat, o kterou nemoc jde, čím mazlíčky rozhodně nekrmit a kdy už je vzít k veterináři.

Měsíčník Prima Vychytávky je k dostání za 29 korun a nově si ho čtenáři mohou předobjednat na celý příští rok. K předplatnému obdrží skvělý dárek – kalendář na rok 2017 Láďa Hruška vaří plný vynikajících receptů.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama