Miss World bojuje pro svou nadaci Krása pomoci. Tipněte si kolik peněz získá a vyhrajte poukázku ve stylu Pevnost Boyard!

Stačí správně uhodnout výši částky, kterou vybojoval hvězdný tým v Pevnosti Boyard, a vy sami vyhrajete možnost vyzkoušet si něco podobného! Jediné, co pro to musíte udělat, je podívat se na čtvrtou epizodu Pevnosti Boyard v sobotu ve 20.15!
Kapitánem je Ondřej Gregor Brzobohatý
Kapitánem je Ondřej Gregor Brzobohatý
archiv Prima

K tomu, abyste si i vy mohli vyzkoušet Pevnost Boyard, stačí vědět, kolik čtvrtý tým vybojoval pro nadaci Krása pomoci, kterou založila sama účastnice Taťána Gregor Kuchařová!

! Odpověď získáte tak, že budete sledovat sobotní Pevnost Boyard až do konce, kde se dozvíte, kolik tým ve složení Taťána Gregor Kuchařová, Ondřej Gregor Brzobohatý, Vanda Hybnerová, Václav Noid Bárta a Dušan Salfický, vybral peněz z pokladnice!

Pokud sobotní Pevnost Boyard nestihnete, podívejte se na celý díl online na PrimaPlay

Ten najdete online ihned po televizním odvysílání.

A teď pro vás máme  soutěžní otázku:

Tým ve čtvrté epizodě vyhrál:

a) nevyhrál nic

b) 199 700 Kč pro nadaci KRÁSA POMOCI

c) 299.900,- Kč pro nadaci KRÁSA POMOCI

ODPOVÍDEJTE VE FORMULÁŘI

Krása pomoci

Nadace Taťány Kuchařové - Krása pomoci pomáhá seniorům, aby mohli prožít důstojné a spokojené stáří tam, kde se cítí nejlépe – doma, obklopeni blízkými lidmi a v prostředí, které důvěrně znají. Nadace dlouhodobě podporuje 15 prověřených neziskových projektů z celé ČR, které zajišťují pro seniory kvalitní profesionální péči v místě bydliště. Od roku 2008 přispěla na osobní asistenci, terénní pečovatelské služby, dobrovolnictví v domácnostech seniorů a aktivizační projekty více než 26 milionů korun. V Praze úspěšně rozvíjí prostřednictvím své o.p.s. projekt Doma bez obav. Více na www.krasapomoci.cz

PUZZLE ROOM je úniková hra ve stylu Pevnosti Boyard – jen zde nebudete namáhat své svaly, ale mozkové závity. Týmová hra, ve které využijete svou bystrost, schopnost spolupráce i selský rozum vás dostane se do místnosti plné hádanek, tajemných nápověd a zamčených beden, ze které musíte do 60 minut uniknout. Únikové hry se může zúčastnit 2–5 osob.

Únikové hry jsou trendem po celém světě (v Evropě již nenajdete zemi, ve které by neměli minimálně jednu únikovou hru). O zážitek z takové hry se můžete podělit s přáteli, rodinou, partnery nebo kolegy z práce – hra bude zkrátka bavit každého, kdo má rád výzvy a nebojí se vyzkoušet něco nového.

V PUZZLE ROOM se můžete skrze hru přenést do 16. století do doby, kdy po staré Praze chodil legendární Golem, procestovat doby minulé i budoucí díky Stroji času nebo se vžít to role vyšetřovatelů STB ve hře Tajný agent. Sestavte si tým dvou až pěti lidí a vyzkoušejte si uniknout na vlastní kůži. PUZZLE ROOM najdete v Praze na Letné a v centru v Senovážné ulici.

Koukněte se na ochutnávku:


Více info o hře na www.puzzleroom.com

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama