Nestihli jste Pevnost Boyard? Podívejte se na třetí tým online na PrimaPlay!

Sobota večer už zákonitě patří novému pořadu na Primě. Pevnost Boyard vám pravidelně ukazuje opravdové tváře našich celebrit v krizových situacích. Pokud jste sobotní třetí díl nestihli, podívejte se v našem online archivu Prima Play!
Kolik vyhrají třetí tým?
Kolik vyhrají třetí tým?
archiv Prima

Sledujte v sobotu 17. září ve 20.15 na Primě!

Tým ve složení Miroslav Šimůnek, Agáta Prachařová, Jakub Štáfek, Matěj Rychlý a Viet Anh Doan ukázal, že nic není ztracené, pokud se na začátku nevede. Tým úspěšně podpořil záslužný projekt 1000 statečných.

Miroslav Šimůnek si odnesl nejvíce zranění. Uklouzl na zemi mezi dvěma disciplínami, narazil si záda, pak přišlo zranění ruky, potom spálenina na další disciplíně, ale ani to mu nezkazilo úžasné zážitky z pevnosti Boyard. Skákal do vody, brouci, pavouci a hadi mu padali na hlavu. Přiznal, že se nejvíce bál právě těch zvířat. A u jakého úkolu si připadal, že je fakt modelka?

Jakub Štáfek byl fanouškem soutěže odmalička. „Na pevnost jsem koukal jako dítě od 8 dál. Kdybych věděl, co mě tady bude čekat, tak se budu připravovat, protože to bylo fyzicky velmi náročný. Nechtělo se mi úplně na bungee, ale ve výsledku je to jedno, když jsou tam za váma ty lidi, tak uděláte cokoliv, endorfiny se vyplavujou, a pak to jede. Měli jsme pěkný pokřik a dali jsme si přezdívku poblijóni. Jsem soutěživý typ, mě to bavilo. Mám rád sport a jsem soutěživý člověk. Ani vteřinu jsem neváhal s nabídkou.“

Nadace 1000 statečných

Jedná se o relativně nový projekt (od roku 2013). Založila a organizuje ho Agnes Miksch, která tak připravuje již další akci toho druhu po smrti své sestry Janky. Prvním byl charitativní počin koncertů Motol Motolice (www.motol-motolice.cz). Získané peníze pomáhají financovat optimalizující studie dětské onkologie a hematologie. Projekt je založen na mnoha „drobnodárcích“, kteří posílají dle možností 50–200 Kč měsíčně. Mají dále možnost projekt podpořit sami, a to nafocením se pro kampaň a natočením spotů. Zapojilo se již mnoho vážených osobností nejen z uměleckého prostředí, např. Miroslav Bobek, Jan Toužimský, Daniel Přibáň, Lenka Klicperová, Petr Horký, dále mnoho zdravotních sester, maminek na mateřské, studentů, ajťáků a osobností různých jiných profesí. Díky těmto aktivitám se již sesbíralo více než 2 000 000 Kč, které byly a jsou užívány pouze na přímou pomoc, diagnostiku, léčbu či studie právě onkologických a hematologických dětí. O rozdělování peněz rozhoduje správní rada nadace „Národ dětem“. Více na www.1000statecnych.cz.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama