Co jste zatím viděli ve 4 dílech Mordparty? Pavla opustila Vendy, Kája hledá svou matku, která kdysi emigrovala

Mordpartu uvidíte už tuto neděli s premiérovým dílem Nevěra. Ve 20.15 na Primě budete sledovat další příběhy vyšetřovatelů a poznávat je do morků kostí. O co jste přišli v minulých dílech? Podívejte se na krátký sestřih.
Mordparta vyšetřuje
Mordparta vyšetřuje
archiv Prima

Dění vyšetřovatelů z Mordparty jsme shrnuli do jednoduchých bodů.

1) Konečně poznáváme i osobní příběh Káji. Toho jako malého opustila matka a emigrovala. Kája začíná mít tušení, že matka navštívila jeho umírajícího otce v hospicu. Začne po ní pátrat. A v 5. dílu se dozví daleko více o příběhu ženy, která ho nevychovala...

2) Colombo má strach o dceru. Anna s Colombem stále nemluví a její přítel Michal je pořád podivně tajemný. Colombo pátrá po případu, kdy jeho bývalá přítelkyně spáchala sebevraždu. Byla to opravdu sebevražda? Colombo si je jistý, že ne.

3) Naďa odkrývá manželovo tajemství. Naďe je stále jasnější, že její manžel vede dvojí život. Už ho několikrát nachytala ve lži. V neděli zjistí úplnou pravdu o životě Marka.

4) Exmanželka Barbora se vrací do života Pavla nevítaně. Vendy zjistí, že o jeho minulosti nic neví a zamilovaného Pavla opustí. Barbora se znovu pokusí o sebevraždu. V neděli mu nabídne přátelské příměří. Myslí to opravdu vážně?

Další pokračování uvidíte na Primě už v neděli ve 20.15 s Mordpartou!

Poznejte hlavní postavy Mordparty představené samotným Columbem:

Mordparta - upoutávka (Bartoška postavy)
Mordparta - upoutávka (Bartoška postavy)

Poznejte zebrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška  představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele PavlaJiří Bábek šéfa oddělení Milana.

Mordparta - Vojta Kotek a Jiří Bartoška v roli vyšetřovatelů

Co můžete od nového krimi seriálu Mordparta čekat? Kvalitu. Podívejte se na upoutávky

Mordparta

Mordparta vás dostane! Přežijete?


–––
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama