I Pavel má negativní rysy, tvrdí herec z Mordparty Pavel Batěk

Pavla Baťka můžete vídat v komediálním seriálu Ohnivý kuře, kde podle svých slov hraje tak trochu kreténa. Jeho stejnojmenný charakter z Mordparty je však pravým opakem. Zádumčivý pozorovatel, ale když si situace žádá, umí drsně zasáhnout do děje.
Mordparta - Pavel Batěk hraje stejnojmenného vyšetřovatele

Pavel Batěk má ideální vzhled do severské detektivky. Světlá pleť, světlé oči a minimalistické herecké výkony naprosto zapadají do nového seriálu Mordparta, kde hraje stejnojmenný charakter. Jeho Pavel je bedlivý pozorovatel, který toho divákům slovy příliš neřekne. O to silnější je jeho vnitřní svět, jenž ho užírá zevnitř. Všechny emocionální ohňostroje jsou skryté, na povrch vypluje pouze to nejzásadnější. O to je postava Pavla pro diváky zajímavější. Víme, co od něj můžeme čekat?

Postava Pavla má za sebou velké drama s bývalou partnerkou, které poznamenalo oba dva. Pavel se během osmi dílů Mordparty snaží budovat nový život, pod nohy se mu však stále plete minulost.

Zeptali jsme se představitele Pavla na zásadní rysy jeho postavy. Jak Pavel Batěk vnímá vyšetřovatele z Mordparty?

U výslechů uslyšíte tajemství, o kterých se nemluví
U výslechů uslyšíte tajemství, o kterých se nemluví
archiv Prima

Jaký článek představuje v týmu kriminalistů Pavel?

Pavel je na první dojem možná trochu suchar. Trochu zdrženlivý v projevech, spíš pozorovatel, ale velmi bedlivý. To všechno v rámci své profese. V osobním životě ho trápí jeden nedořešený problém z minulosti s bývalou partnerkou, kvůli kterému se vyhýbá dalšímu vztahu. Má zkrátka svá tajemství.

Má v sobě nějaké negativní rysy?

Určitě, jako každá postava, která není úplně plochá. Ale ty negativní rysy jsou spíš vnitřní, než aby se projevovaly navenek.

Vy jste taky raději pozorovatelem?

Často ano. Ale záleží na situaci. Mám rád týmovou práci a pokud možno pohodové vztahy. Nepracuje se mi dobře tam, kde někdo vyvolává zbytečné napětí, aby z lidí dostal co nejvíc. Myslím, že správný tým by měl fungovat na základě dobrých vztahů.

Mordparta - upoutávka (Bartoška postavy)Mordparta - upoutávka (Bartoška postavy)

 První díl Mordparty uvidíte na Primě ve 20.15 už tuto neděli!

Poznejte zebrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška  představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele PavlaJiří Bábek šéfa oddělení Milana.

Mordparta - Vojta Kotek a Jiří Bartoška v roli vyšetřovatelů

Co můžete od nového krimi seriálu Mordparta čekat? Kvalitu. Podívejte se na upoutávky

Mezi její kolegy patří i Vojta Kotek

Markéta Plánková se vrací na Primu v novém seriálu Mordparta

Mordparta

Mordparta vás dostane! Přežijete?


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama