Neodolatelní Chalupáři každé úterý na Primě

Nenechte si ujít oblíbený seriál Chalupáři o svérázných obyvatelích jedné české vísky, kam se nastěhuje kontrolor v důchodu Evžen Huml.
Chalupáři
Chalupáři

Ten zatím, po návratu z léčení nervů, žije ve stísněných poměrech se svou dcerou, zetěm a vnukem v pražském činžáku. Pan Huml je člověk svérázný a soužití s ním vyvolává mnohé problémy. Jeho zeť, taxikář Alois, dostane nápad – nenápadně se pokusí sehnat svému tchánovi výhodnou koupi chalupy a přitom doufá, že se tam děda odstěhuje natrvalo. Má to však jeden háček – zmíněná chalupa je sice levná, ale žije v ní montér Bohouš. Ten se po dostavění místního domova důchodců má z chalupy odstěhovat. Nabídka je skutečně lákavá…

V seriálu, který i více než po čtvrt století stále baví snad všechny kategorie diváků, si zahrála spousta známých českých herců a hereček. (Jiří Sovák, Josef Kemr, Jana Hlaváčová, Josef Vinklář, Jiřina Bohdalová, Vladimír Menšík, František Filipovský, Josef Hlinomaz)

Natáčelo se ve vesničce Višňová (pro filmování byla překřtěná na Třešňovou). Jednu z prvních rolí tu dostala například i Mahulena Bočanová (malá dcera předsedy). Úvodní písničku o orchestrionu nazpíval Waldemar Matuška, což bylo na nějaký čas po jeho emigraci problémem.

Nezapomeňte si pustit Primu každé úterý ve 20.15

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama