PRIMÁČEK: Exkluzivní pohádky pro vaše děti na Primě PLAY

Prima PLAY přichystala pro vaše děti vánoční nadílku už teď.
Primáček koláž

Na Primě PLAY v sekci PRIMÁČEK najdete pro vaše děti stále aktualizovanou nabídku pohádek. Podívejte se na malou ochutávku.

Legendy staré Prahy

Animovaný seriál o působivých pražských legendách. Všechna starobylá místa mají svá tajemství. Ani Praha není výjimkou. Magické město v srdci Evropy zažilo nejen chvíle slávy, ale také období temnot. O jeho uličkách, palácích i zastrčených zákoutích se navzdory plynoucí historii dochovaly pověsti, z nichž dodnes běhá mráz po zádech. Nechte se fascinovat světem dávných tajemných příběhů, které se možná skutečně staly.

Příběhy o Praze jsou natolik neodolatelné, že mnohé z nich šíří pověsti o magickém městě doslova po celém světě. Působivé legendy o Praze nejenže jitří fantazii a navozují často příjemné mrazení v zádech, ale také předávají poselství, že zlo, neuvážená slova a špatné skutky se mohou velice snadno obrátit proti nám nebo našim blízkým.

Animované Legendy staré Prahy vznikly z představy probudit dávné příběhy k životu způsobem, kterému porozumí lidé na celém světě.

Podívejte se na reportáž:

Dobrodružství Pepka Námořníka

Nejslavnějšího konzumenta špenátu asi nemusíme představovat!  Pepek námořník se poprvé objevil 17. ledna 1929 v minikomiksu Thimble Theatre. Na filmovém plátně pak 14. července 1933 v krátkém animovaném filmu Popeye the Sailor. Postava Pepka námořníka působila mimo jiné také jako humorně pojatá reklama na špenát. Pepkovou filmovou partnerkou je vyzáblá přítelkyně Olive Oyl, jeho věčný soupeř je Bluto a jeho přítel je milovník hamburgerů Wimpy.

Violka malá čarodějnice

Veliké dobrodružství se může vyklubat i z malého vajíčka. Kouzelník Kwark si přinesl z lesa vejce a těší se na snídani. Ze skořápky ale vyskočí malá holčička a říká mu tatínku. Dostane jméno Violka. Je neposedná a všetečná a chce umět kouzlit stejně jako tatínek. Už se nemůže dočkat, až půjde do čarodějnické školy, kde pozná spoustu nových kamarádů, naučí se přivolat vítr a vyvolávat mraky. Zakrátko totiž bude muset zachraňovat celý les, kde bydlí spousta kouzelných bytostí. Je na čase přivolat Mrakodraka!

Kletba měsíčního údolí

Příběh o dívce, která se přestěhovala k tajemnému strýci, Siru Benjaminovi, aby zde mohla žít poklidný život poté, co jí zemřel její otec. Neví však, jakých překvapení, odhodlání, nástrah a tajemství se jí zde naskytne. Zjistí, že je poslední Měsíční princeznou – a bude muset odhalit pravdu nejen o sobě, ale i o osudu druhých.

Violka malá čarodejnice 2
Violka malá čarodejnice 2

Zajímavosti:

  • Psa Wrolfa hráli celkem čtyři psi. Všichni měli nabarvenou srst a každý z nich měl pro něco nadání. Jeden byl dobrý ve štěkání, druhý v olizování, třetí v běhání a čtvrtý se uměl podle tvůrců dobře povalovat. (Hromino)
  • Původně měl být pro natáčení použit skutečný lev, ale jelikož by pojištění všech herců a členů filmového štábu stálo ohromné množství peněz, rozhodli se tvůrci pro levnější variantu – lva udělat digitálně.

Primáček je tu pro vás kdykoli a kdekoli.

 

 


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama