Podzimní Prima vychytávky právě v prodeji

Zima se pomalu blíží, ale starost o zahradu nekončí. Je potřeba připravit ji na zimu. Jak na to, se dozvíte v novém říjnovém čísle Prima vychytávek.
Prima Vychytávky
Prima Vychytávky

Co uvařit z posledních podzimních plodů vaší zahrádky? Z jablek třeba domácí řezy podle divačky Kristýny, ze švestek makové šneky nebo kuře se skořicí a sušenými švestkami. Sklidit je třeba i ořechy a z nich můžete upéct například křehké věnečky. V novém čísle najdete i řadu receptů na zpracování dýní. A po vší práci na zahradě a vaření si dopřejte koupel se šumivými aroma-koulemi podle Láďova receptu. Podzimní plody nemusí být nutně jen k jídlu, ale dají se použít i jako originální dekorace. A když jsme u toho – co si vyrobit živý obraz, který vám navíc doma pročistí vzduch? Tento nápad a mnoho dalších najdete v říjnovém čísle Prima vychytávek, v nichž mají své slovo i domácí mazlíčci – mít doma psa nebo kočku je běžné, ale co prasátko? Kamila Vašková je chová a poradí i vám, kdy si prasátko (ne)pořídit.

Sedmý díl časopisu Prima vychytávky je k dostání na pultech trafik právě teď. Za 29 Kč v něm každý měsíc najdete recepty, vychytávky a typy na dekorace a péči o zahradu. Láďa Hruška představí recepty diváků z jejich rodinného stříbra na talíři a ukáže, jak velcí kutilové Češi jsou a co všechno si umějí sami vyrobit. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama