Překvapivé výkony přinesla sobotní Pevnost Boyard! Podívejte se na celý díl online na PrimaPlay!

Tým ve složení Taťána Gregor Kuchařová, Ondřej Gregor Brzobohatý, Vanda Hybnerová, Václav Noid Bárta a Dušan Salfický ukázal divákům v sobotu fenomenální výkony a spoustu emocí. Podívejte se na celý díl online na PrimaPlay.
Tým bojuje pro nadaci Taťány Kuchařové Krása pomoci
Tým bojuje pro nadaci Taťány Kuchařové Krása pomoci
archiv Prima

Celý díl Pevnosti Boyard uvidíte  online na PrimaPlay

Na rozdíl od jiných soutěžních týmů si soutěžící s kapitánem Ondřejem Gregorem Brzobohatým nesáhli na své dno – byli tak skvělí, že většinu úkolů zvládali levou zadní, ty ostatní jim unikly přímo o vlásek. Ačkoliv bývalou Miss World doběhla discplína s názvem kečup a kafemlýnek, během houpačky, která vypadala opravdu nebezpečně, dokázala, že má pro rovnováhu smysl. Na tomto úkolu si také ověřila i čerstvé manželství s Ondřejem Gregorem Brzobohatým! Jak zvládali krizovou situaci?

Ani Vanda Hybnerová, kterou můžete znát z Přístavu, neměla na růžích ustláno. Spanilá jízda s brouky, štíry a plazy různého druhu nebyla žádná brnkačka, dost podobně si užil v budce i Václav Noid Bárta, jenž svou rychlostí uhádnuté nápovědy překvapil i samotného Otce Furu. Bývalý hokejista Dušan Salfický se znovu potkal s ledem v tváří v tvář a dokázal, že to s ním umí bravurně.

Tým bojoval pro nadaci, kterou založila sama Taťána Kuchařová.

Kapitánem je Ondřej Gregor Brzobohatý
Kapitánem je Ondřej Gregor Brzobohatý
archiv Prima

Krása pomoci

Nadace Taťány Kuchařové Krása pomoci pomáhá seniorům, aby mohli prožít důstojné a spokojené stáří tam, kde se cítí nejlépe – doma, obklopeni blízkými lidmi a v prostředí, které důvěrně znají. Nadace dlouhodobě podporuje 15 prověřených neziskových projektů z celé ČR, které zajišťují pro seniory kvalitní profesionální péči v místě bydliště. Od roku 2008 přispěla na osobní asistenci, terénní pečovatelské služby, dobrovolnictví v domácnostech seniorů a aktivizační projekty více než 26 miliony korun. V Praze úspěšně rozvíjí prostřednictvím své o.p.s. projekt Doma bez obav. Více na www.krasapomoci.cz

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama