Show Jana Krause: herečka střežící své soukromí, domácí režisér světových reklam a první pomoc při seznamování

V dalším dílu Show Jana Krause se představí herečka Hana Holišová, režisér Slávek Horák a vývojář IT Jakub Pavlík. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu ve 21.35 na Primě.
Show Jana Krause 28.9.2016

Svou návštěvou otevře dnešní Show Jana Krause sympatická a všestranná herečka Hana Holišová. „Usilovala jsem o to, studovat muzikál, ale nevzali mě, takže jsem šla na dramatickou odnož a tam mě vzali. A od té doby se mi profesně daří dělat obojí,“ prozrazuje o sobě na úvod a vzápětí upozorňuje, že velice nerada odpovídá na otázky, které se týkají jejího soukromého života, například partnerského života či detailů z rodinného života, dětství, dospívání apod., což je pro Jana Krause nahrávkou na smeč. „Jsem spokojená, ale nemám potřebu o tom veřejně mluvit,“ dodává na vysvětlenou ke svému postoji herečka. 

Dalším hostem dnešního večera je režisér Slávek Horák, který se původně věnoval reklamní tvorbě, nyní má ale na svém kontě velice úspěšný celovečerní film Domácí péče, ověnčený několika cenami, mimo jiné dostal Českého lva za nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli (Alena Mikulová). „Za tu dobu, co jsme film dokončili, si vede velmi dobře, objel svět,“ říká spokojeně režisér, jemuž ve filmu zpracované téma nepřipadá nijak truchlivé, spíše zásadní. „Snažil jsem se do toho nacpat nějakou legraci, aby to nebylo skrznaskrz tak truchlivé. A celé jsem si to připravil sám – sám jsem to vymyslel, napsal, nakonec i zrežíroval, zprodukoval a natočili jsme to u mých rodičů doma, takže to nebylo tak drahý a bylo to hodně domácí.“ To je výrazně odlišný přístup než v reklamě, kam by se podle něj naopak osobní život neměl míchat vůbec.

Závěr večera bude patřit podnikateli a vývojáři Jakubu Pavlíkovi, který je autorem velice úspěšné mobilní aplikace, která radí a pomáhá mužům, jak oslovit dívku, jak se s ní bavit a zaujmout ji. „Nápad byl můj,“ říká na úvod a pokračuje: „Aplikace je určena primárně mužům a má tři části – dělí se na rande, online a venku. Vždy je tam nějaká teorie a případně hlášky. Reakce na náš produkt jsou ze strany žen i mužů různé, ale ve své většině kladné. Dokonce se objevují hlasy, že by něco podobného mělo mít i verzi přímo pro ženy. Za půl roku má přes jedenáct tisíc stažení, a to naprosto bez reklamy.“

 

Dívejte se na Show Jana Krause ve středu ve 21.35 na Primě.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama