Tipněte si kolik peněz získá pátý tým a vyhrajte poukázku ve stylu Pevnost Boyard!

Stačí správně uhodnout výši částky, kterou vybojoval hvězdný tým v Pevnosti Boyard, a vy sami vyhrajete možnost vyzkoušet si něco podobného! Jediné, co pro to musíte udělat, je podívat se na pátou epizodu Pevnosti Boyard v sobotu ve 20.15!
Miss, herci, zpěváci, moderátor a redaktor Krimi zpráv
Miss, herci, zpěváci, moderátor a redaktor Krimi zpráv
archiv Prima

K tomu, abyste si i vy mohli vyzkoušet Pevnost Boyard, stačí vědět, kolik pátý tým vybojoval pro nadaci

! Odpověď získáte tak, že budete sledovat sobotní Pevnost Boyard až do konce, kde se dozvíte, kolik tým ve složení Taťána Gregor Kuchařová, Ondřej Gregor Brzobohatý, Vanda Hybnerová, Václav Noid Bárta a Dušan Salfický, vybral peněz z pokladnice!

Pokud sobotní Pevnost Boyard nestihnete, podívejte se na celý díl online na PrimaPlay

Ten najdete online ihned po televizním odvysílání.

A teď pro vás máme  soutěžní otázku:

Tým v páté epizodě vyhrál:

a) 267 100 Kč pro nadaci Reach for Change Czech Republic

b) 193 800 Kč pro nadaci Reach for Change Czech Republic

c) nevyhráli nic

ODPOVÍDEJTE VE FORMULÁŘI

 

PUZZLE ROOM je úniková hra ve stylu Pevnosti Boyard – jen zde nebudete namáhat své svaly, ale mozkové závity. Týmová hra, ve které využijete svou bystrost, schopnost spolupráce i selský rozum vás dostane se do místnosti plné hádanek, tajemných nápověd a zamčených beden, ze které musíte do 60 minut uniknout. Únikové hry se může zúčastnit 2–5 osob.

Únikové hry jsou trendem po celém světě (v Evropě již nenajdete zemi, ve které by neměli minimálně jednu únikovou hru). O zážitek z takové hry se můžete podělit s přáteli, rodinou, partnery nebo kolegy z práce – hra bude zkrátka bavit každého, kdo má rád výzvy a nebojí se vyzkoušet něco nového.

V PUZZLE ROOM se můžete skrze hru přenést do 16. století do doby, kdy po staré Praze chodil legendární Golem, procestovat doby minulé i budoucí díky Stroji času nebo se vžít to role vyšetřovatelů STB ve hře Tajný agent. Sestavte si tým dvou až pěti lidí a vyzkoušejte si uniknout na vlastní kůži. PUZZLE ROOM najdete v Praze na Letné a v centru v Senovážné ulici.

Koukněte se na ochutnávku:


Více info o hře na www.puzzleroom.com

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama