V dalším čísle komiksového magazínu se Primáček vydá s rodinou do budoucnosti

časopis Primáček
časopis Primáček

Až do daleké budoucnosti, do roku10 524, se tentokrát vypraví Primáček i se svojí rodinou. V momentě, kdy se chtějí vrátit domů, ale zjistí, že ten, kdo prošel obrazem před nimi, otočil klíčem na jinou dobu. Naštěstí se objeví ufon Cink a naše kamarády seznámí s tím, co se na Zemi mezitím dělo.

Děti se v dalším čísle s Primáčkem naučí Morseovu abecedu a rozluští tajemnou zprávu s voláním o pomoc. Prozkoumají historii telefonu od prvního přístroje až k dnešním chytrým telefonům a naučí se čísla, na která volat v případě nouze.

Po opakování sčítání a odčítání s legem naučí ufon Cink Primáčka i jeho partu násobit a dělit čísla a společně si zahrají hru Člověče, nezlob se!

Prosincové číslo Primáčka je právě teď k dostání v trafikách. Za 59,90 Kč v něm děti na 20 stranách najdou zábavná opakování ze školy, hry a příběhy oblíbených hrdinů z dětského ranního pásma na hlavním kanálu televize Prima. Stejně jako u minulých čísel časopisu navíc čeká na děti přibalená hračka, kterou si mohou vybrat. Nově si lze časopis také objednat na celý příští rok. Předplatitelé obdrží výhodně čtyři čísla pouze za cenu tří.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama