Že by mezi Mikem a Klárou pořád něco bylo? Dívejte se ve středu na Ohnivý kuře

I když to vypadá se vztahem Kláry a Mikea bledě, možná to není úplně konečná! Určitě si ve středu ve 20.15 nezapomeňte zapnout Primu, protože vysíláme premiérové Ohnivý kuře!
Mike a Klára znovu spolu?

Mike pomalu objevuje, že jeho bratr možná ohledně archeologů „jede levou“, že žádný archeologický průzkum v lokalitě Danovy investiční stavby nehrozí. Ale proč by to bratr dělal, když jsou s Danem takoví kamarádi?

Mike toho začíná mít prostě dost. Jak nekalých praktik, tak České republiky a rozhodne se definitivně odjet.

Střet Renáty a Juniora

Spolupráce Renáty, respektive Hotelu Grand, a umělce Zorana pokračuje. Renáta se Zoranem plánuje rekonstrukci, ale šéfkuchař je z toho vedle. A Junior, se kterým to přijde řešit, je z toho vedle také. Tohle si tedy Renáta troufat nebude! Navíc se Juniorovi povede uzavřít bezva kšeft. Ale bacha, Renáta umí úder vrátit!

U Slepičků se slibně rozjíždějí pivní lázně. Mají plno a na procedury docházejí dámy z celého okolí. A zájem mají i pánové! Jenže se objevuje další problém – málo prostoru! Ale domlouvat se s bábou Mašlí, to je děs!

Leoš se v duchu toulá za Soňou, ale překvapivě začíná své ženě Renátě dávat najevo, že už ho nemá tak omotaného kolem prstu.

Ve středu ve 20.15 sledujte na Primě Ohnivý kuře!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama