PREMIÉRA Tuto neděli startují další díly seriálu Všechny moje lásky. Těšte se na nové postavy!

Pro diváky oblíbeného rodinného seriálu Všechny moje lásky máme dobrou zprávu. Životní peripetie Marie pokračují na TV Prima od neděle 3. července. V nových epizodách Lásek se můžete těšit také na nové postavy, které ztvární Václav Jílek, Dalibor Gondík, Lucie Zedníčková nebo Jakub Gottwald.
VML – Komplet akce protislužba

Před sebou máme celkem osm premiérových dílů. Než nové Všechny moje lásky začnou, připomeňme si všech 20 epizod na PrimaPLAY TADY

Našla Marie novou lásku?

Hlavní hrdinku seriálu Marii Svobodovou (Veronika Žilková) jsme na konci první řady opustili v momentu, kdy se začala učit přijímat obdiv a lichotky od Viléma (Vladimír Kratina). Marie se po dlouhé době cítí více než spokojeně, ale jak všichni víme, nic netrvá věčně.

 Ach ty matky!

Brzy zjistí, že je Vilém fixovaný na svoji matku Emilku a ve vztahu nebudou jenom oni dva, ale tři – včetně Vilémovy matky. Nakonec Vilém pochopí, že je pro něj Marie přece jenom důležitější než jeho matka. A Marie si už konečně myslí, že našla toho pravého.

Nic není tak, jak vypadalo...

Nesmělý soused Jiří (Jan Šťastný) si začíná uvědomovat, že je pro něj Marie asi něco víc než jenom sousedka.

Líze (Mahulena Bočanová) se podařilo ukončit románek s Lukášem (Roman Vojtek).

Podvedená manželka Zuzka (Monika Zoubková) se naštěstí nikdy o aféře Lukáše a Lízy nedozvěděla. Anežka (Jana Bernášková) se přestěhovala do malé garsonky a učí se opět žít sama. Do lékárny nastupuje nový kolega Adam (Václav Jílek), což Anežka nenese příliš statečně.

Není na společné fotce někdo tak trochu navíc?

Připravte se na premiérové díly seriálu Všechny moje lásky! PŘEHRAJTE si předchozích 20 epizod na PrimaPLAY

 

Připomeňte si také, jak jste s Láskami soutěžili s vlastními retro snímky.

Seriál je plný lásky :-)

O den otevřených dveří v ateliéru Lásek byl velký zájem. Jak probíhal, se podívejte na dalším videu.

VML – Setkání s Láskami tváří v tvář

 

 

Ve druhé řadě seriálu Všechny moje lásky se diváci mohou těšit také na nové postavy, které ztvární Václav Jílek, Dalibor Gondík, Lucie Zedníčková nebo Jakub Gottwald.
Pro všechny diváky, kterým se stýskalo po oblíbeném rodinném seriálu Všechny moje lásky máme dobrou zprávu. Na další životní peripetie Marie Svobodové a jejích kamarádek ze sousedství se můžete těšit na podzim na TV Prima. 

Režie seriálu Všechny moje Lásky: Johanna Steiger – Antošová

Producent a autor seriálu: Rudolf Merkner

Výkonný producent: Zuzana Konrádová

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama