Jakub Prachař bude mít mimořádně rychlou ruku. Již tuto sobotu v Máme rádi Česko

Že je Jakub Prachař, co se mačkání tlačítek týče, rychlík, to už víme. Ale to, co předvede teď, to je skoro nevídané. Pusťe si nyní bonusové video a nenechte si v sobotu od 20:15 ujít poslední jarní díl Máme rádi Česko. Souboj kapitánů Dejdara a Prachaře bude pokračovat premiérovými díly na podzim.
Máme rádi Česko III (8) - Bonus A

Tým červených vede mladý, rychlý kapitán, herec Jakub Prachař, který když vidí jakékoliv tlačítko, tak se nezná. Ten sestavil tentokrát dream team, do kterého pozval svého spolužáka, s nímž seděl osm let v lavici, vynikajícího dramatika a autora Vinařů, Petra Kolečka. Dále zpěvačku a herečku Yvettu Blanarovičovou a herce Pavla Trávníčka.

Tým bílých vede zase fantastický kapitán, herec Martin Dejdar. Ten vsadil tentokrát na krásu, ladnost, zkušenosti a mládí – pozval si herce Lukáše Langmajera, dále herečku Báru Štěpánovou a pravého učitele tance Zdeňka Chlopčíka.

Podívejte se na galerii k dílu:

Těšit se tentokrát můžete na pěvecký duet obou kapitánů, zisk pět bodů je prostě lákadlo! Bude to S cizí ženou v cizím pokoji, Když jde malý bobr spát nebo Sbohem, lásko? To se nechte překvapit. Z filmů se budou hádat třeba Želary, náš poslední "kůň" na Oscarech, Fantom Morrisvillu či Přednosta stanice s nezapomenutelným Vlastou Burianem. Hádat se budou výrazy v nářečí i koláže fotografií ze dvou známých osobností, chybět samozřejmě nebude třaskavá krabice a oblíbená slepá mapa..

Kdo sní nejvíce česnekových jednohubek? Co znamená v nářečí pikador, radvanec a uchavec?

Sledujte, slovy moderátora Libora Boučka, škodolibou zábavu, kterou máme v Česku úplně nejradši, již tuto sobotu od 20.15 na Primě.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama