Kolegové z Ohnivýho Kuřete proti sobě. V sobotní premiéře V. řady show Máme rádi Česko

V zákulisí primáckého seriálu Ohnivý kuře kolegové a kamarádi, v sobotu večer však soupeři. V prvním díle nové řady slavné show Máme rádi Česko budou soutěžit herci Lucie Polišenská, Michal Novotný, Richard Genzer, kteří nastoupí proti Kristýně Leichtovové, Ireně Máchové a Michalovi Suchánkovi.
Máme rádi Česko V (1) - upoutávka

Jak moc mají hlavní hrdinové Ohnivýho kuřete rádi Česko? Co o něm vědí a kde mají mezery? Dokáže nový kapitán Jan Dolanský porazit matadora soutěže Jakuba Prachaře? To vše a mnohem víc odhalí show Máme rádi Česko! 

Premiéra show Máme rádi Česko začíná v sobotu 22. dubna ve 20.15 na Primě!

Moderátorem zůstává Libor Bouček, prvním kapitánem je herec a moderátor Jakub Prachař. Ve zbrusu nové roli kapitána druhého týmu se pak představí herec Jan Dolanský.

Dolanský: Přemýšlel jsem, jestli to přijmu 

„Mám z toho nervy, je to velký pořad. Všichni mají strach, aby svým způsobem nebyli za hlupáky. Lidi to berou jako zábavu. Přemýšlel jsem, jestli to přijmu, protože stát vedle Jakuba a Libora není fakt vůbec jednoduchý. Pak jsem si říkal, že si to člověk může užít, a myslím, že si to teď docela užívám,“ prozradil Jan Dolanský.

Bouček o novém kapitánovi: Honza je klidný, ale jde si za svým

„Honza Dolanský je klidnější než předcházející kapitáni a zatím se mu daří velmi dobře. Myslím si, že Jakub Prachař, který je notorickým vítězem této soutěže, tak může mít oprávněně velký strach z toho, v jaké formě se Honza představuje, protože stát se může úplně cokoliv, Honza je klidný, ale jde si za svým a je to výborná volba,“ řekl Libor Bouček, moderátor show.

Hlasujte v anketě níže, na koho z prvních soutěžících se těšíte nejvíc:

Anketa

Na koho se nejvíc těšíte v premiérovém dílu Máme rádi Česko?

 
hlasovat
 
 
hlasovat
 
 
hlasovat
 
 
hlasovat
 
 
hlasovat
 
 
hlasovat
 

 

 

Poslechněte si také, co o roli kapatána řekl sám Jan Dolanský:

Máme rádi Česko V Takový je kapitán Dolanský
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama