Máme rádi Česko je zpátky a plné skvělých hostů!

V sobotu 14. března vpadne na televizní obrazovky další řada oblíbeného vědomostního pořadu plného známých osobností!
Máme rádi Česko  - studio

Již tradičně se můžete těšit na oblíbené kapitány obou družstev, Jakuba Prachaře a Martina Dejdara.  Doplní je defilé herců, hereček, bavičů, sportovců, tváří televize Prima, hudebníků a dalších známých osobností. Každého z kapitánů podpoří tříčlenný tým a bude jen na nich a jejich vědomostech, jestli vyhrají bílí, nebo červení.

Stálicí je i moderátor Máme rádi Česko, Libor Bouček. Soutěžním pořadem bude nejen provázet, ale bude týmům radit, nebo je dokonce mást v odpovědích na záludné otázky.

A na jaké hosty se můžete těšit? V prvním díle to bude třeba "Olympik" Petr Janda či mladý herec a režisér Vojtěch Kotek, v dalších se můžete těšit mimo jiné na Alexandra Hemalu, Vavřince Hradílka, Pavla Trávníčka, Václava Noida Bártu či Karla Voříška. Hostů bude ale samozřejmě mnohem více!

Nezapomeňte se tedy dívat v sobotu 14. března v hlavním vysílacím čase televize Prima na Máme rádi Česko. A samozřejmě sledujte i webové stránky pořadu Máme rádi Česko. Dostanete pořádnou dávku rozhovorů s účastníky soutěže a dalších exkluzivních informací!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama