Máme rádi Česko: Kdo nejvíc zkomolí pohádku o tom, jak Pejsek a Kočička vařili dort?

V sobotu se opět na Primě od 20.15 těšte na velkolepou zábavnou show Máme rádi Česko! Opět se budou prověřovat nejen vaše znalosti, ale hlavně znalosti celebrit, které si kapitáni týmů pozvou do studia. A večerem bude opět provázet moderátor Libor Bouček.
Martin Dejdar a jeho tým: Vincent Navrátil, Markéta Hrubešová a Vilda Čok
Martin Dejdar a jeho tým: Vincent Navrátil, Markéta Hrubešová a Vilda Čok

Tým červených vede herec a muzikant Jakub Prachař, který za loňský rok zvládl hrát v nejvíce českých filmech. Ten, jak je jeho zvykem, opět vsadil na jistotu – pozval si Vavřince Hradílka, kajakáře, vodního slalomáře a stříbrného medailistu z LOH 2012 v Londýně, dále moderátorku a herečku Kateřinu Kristelovou, která rozhodně není typickou blondýnkou, a do třetice moderátora Patrika Hezuckého.

Druhý tým vede kapitán, který nedá na kvantitu, nýbrž na kvalitu, a sice herec a držitel Českého lva Martin Dejdar. Ten si do svého rybníka přátel pozval herce a svého filmového syna Vincenta Navrátila, dále herečku a kuchařku Markétu Hrubešovou a konečně i muzikálového kolegu, zpěváka Vildu Čoka.

Jako vždy i tentokrát vás pobaví ukázky z českých filmových klasik. Mimo jiné se budou soutěžící "šťourat" v tom, co má ráda Libuše Šafránková v Báječných letech pod psa, jakým městem probíhá nahý Rudolf Hrušínský nejmladší ve snímku Discopříběh a zavzpomínáme na oblíbený snímek Martina Friče s Oldřichem Novým a Natašou Gollovou Roztomilý člověk.

Nechte se nalákat upoutávkou:

Máme rádi Česko III (3) - upoutávka

Popisovat budou v sobotu pro své týmy kapitáni pro změnu jídla. A jak popsat takové "kančí se šípkovou" nebo "štramberské uši" bez použití základů slov? Inu, vy se budete bavit u televizních obrazovek určitě dobře.

Chybět nebude oblíbená slepá mapa, poznávání populárních českých písniček (a ještě oblíbenější doplňování jejich textů) a samozřejmě pár tipovacích otázek na závěr. Na rozdíl od předchozích dílů tu ovšem máme ne tak častou disciplínu – tichou poštu alias převyprávění pohádek. Jak nakonec dopadne? Kdo nejvíce zkomolí pohádku o tom, jak Pejsek a Kočička pekli dort? Nebo se bude víc dařit převyprávět příhodu Macha a Šebestové?

Prohlédněte si fotogalerii:

 

Sledujte zábavnou show Máme rádi Česko již tuto sobotu od 20.15 na Primě!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama