Martin Dejdar bude v Máme rádi Česko volit i peprné výrazy. Zajistí mu to výhru?

Opět je tu tým červených vedený Jakubem Prachařem, tým bílých vedených Martinem Dejdarem, partička známých osobností i moderátor Libor Bouček. Co to znamená? Čeká vás další díl velkolepé zábavní show Máme rádi Česko. Dívejte se v sobotu ve 20:15 na Primě!
Máme rádi Česko III (7) - Bonus B

Tým červených vede mladý, rychlý kapitán, herec Jakub Prachař. Ten sestavil opět silný tým, do kterého pozval vynikající herečku a modelku Báru Mottlovou, herce a meteorologa amatéra Karla Zimu a mozek týmu bude tvořit herečka a kuchařka Lenka Termerová.

Tým bílých vede o něco pomalejší kapitán, ale zase vesmírně bystrý a nadaný – herec Martin Dejdar. Ten tentokrát vsadil na krásu a inteligenci – pozval si herečku Annu Kulovanou. Dále Petra Jablonského, imitátora a herce, který má v sobě 200 dalších osobností a do třetice jeho tým posílí krásná a moudrá dáma – zpěvačka Petra Černocká. A vězte, že "Saxana" i zazpívá!

Podívejte se na další bonusové video:

Máme rádi Česko III (7) - Bonus A

Tvůrci opět vsadili na filmové klasiky. Prostřednictvím ukázek zavzpomínáme třeba na komedii století S tebou mě baví svět Marie, film pro pamětníky Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář nebo na snímek Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky. Popisovat se budou typická česká povolání a to byste, vážení, nevěřili, kolik legrace se dá užít s takovým kamenářem.

Prohlédněte si galerii:

Zazní písničky od Pavla Bobka, Heidi Janků, Buty nebo Kabátu, to vše v podání Boom!Bandu Jiřího Dvořáka. Chybět nebudou ani tři statistické otázky, oblíbená slepá mapa, malování a odhalování výrazů v nářečí.

Kdo si nejdéle užije „dárečku“? Jaká je v Česku průměrná roční snáška jedné slepice? Který tým si udělá chlebíčkové orgie?

Sledujte, slovy moderátora Libora Boučka, škodolibou zábavu, kterou máme v Česku úplně nejradši, již tuto sobotu od 20.15 na Primě.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama