V Máme rádi Česko se budou přidělovat netradiční body. Za hezký zadek!

V sobotu ve 20.15 opět vpluje na televizi Prima velkolepá zábavná show Máme rádi Česko. A i tentokrát to bude zábava přímo královská!
Tentokrát si i všichni zazpívají
Tentokrát si i všichni zazpívají

Velikánskou soutěž vedou dva pánové – stabilní kapitán Jakub Prachař a kapitán s velikou snahou Martin Dejdar. V červeném týmu Jakuba Prachaře bude soutěžit herec a moderátor Petr Vágner, inteligentní kráska Renata Langmannová, které maminka něco poradila. Co to bylo? A třetí posilou Jakubova týmu bude herec a věčný pohádkový princ Jan Čenský.

Druhý tým zastoupí další krásná modelka Jitka Nováčková, sympatická herečka Monika Zoubková. Do třetice si Martin Dejdar pozval „buldozera“ herce Marka Vašuta. A ukáže se, že zejména volba Marka Vašuta byla hodně prozíravá!

Opět na vás čeká nálož ukázek ze skvělých českých filmů. Tipovat budou soutěžící takové klasiky jako Zabil jsem Einsteina, pánové!, Slavnosti sněženek nebo Vrchní, prchni! I v písničkové části vás pobaví tradiční hity. Těšte se třeba na "Haničku písničku" a Jiřího Šelingera.

Podívejte se na upoutávku:

Máme rádi Česko III (5) - upoutávka

Popisovací kolo se tentokrát bude věnovat věhlasným literárním dílům. A právě tady nastoupí neporazitelné duo Dejdar–Vašut. Je prostě evidentní, že tihle dva toho mají spolu hodně společného.

Prohlédněte si galerii:

Nevynecháme samozřejmě ani oblíbené hádání osobností na spojených fotografiích, "bouchavou" krabici, slepou mapu a kreslení pořekadel, filmů a dokonce i zvířat. Mimochodem, věděli jste, že krokodýl je česká ještěrka?

To a mnohem více se dozvíte, když v sobotu ve 20.15 zapnete zábavnou show Máme rádi Česko. Bonusová videa najdete jako vždy na stránkách Máme rádi Česko.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama