22. výročí vysílání TV Prima oslavíme v sobotu se zpravodajským kamionem na pražském Výstavišti

Roadshow Prima jede... za vámi si po výjezdech do regionů udělá malou "pauzu" v Praze. Zpravodajský kamion TV Prima zaparkuje tuto sobotu 20. června na pražském Výstavišti. Diváci uvidí velký doprovodný program i živé vysílání celé zpravodajské hodiny.
Prima jede Šebrle Kratochvílová

Stane se tak v den, kdy si TV Prima připomíná 22 let od startu vysílání, tehdy pod názvem FTV Premiéra.

Zprávy FTV Prima budou na místě moderovat Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle. Krimi zprávy budou v režii Romana Pecha, Diváckými zprávami provede Tomáš Kraus a VIP zprávy přinese Laďka Něrgešová.

"Zprávy z kamionu jsem dělala jen jednou, minulý rok z Pardubic, takže se na Prahu moc těším. Je to něco jiného a v přímém kontaktu s lidmi. Mluvíme s nimi. Ukazujeme, jak se co chystá a vysílá. Diváci vidí celé zázemí i naši práci. I maskérna je u kamionu. Tak dorazte, ať si to tam všichni užijeme," zve na holešovické Výstaviště moderátorka VIP zpráv Laďka Něrgešová.

"Když Divácké zprávy, tak s našimi diváky. Lepší spojení neznám, těším se na ně v Praze," doplňuje Tomáš Kraus.

Prima jede... za vámi - Ostrava - Obrázek 23 Foto:

Zpravodajské hodině předchází velký doprovod ný program, který v 15 hodin odstartuje Petr Vágner. Na Výstavišti v Praze postupně zazpívají ABBA STARS, Marian Vojtko či Maxim Turbulenc.

Na nejmenší čeká skákací hrad, malování na obličej, nafukování balónků a různé soutěže.

Navíc i v Praze probíhá projekt Koruna za kilo, v rámci něhož je možné se zbavit drobného nepotřebného elektra a přispět na dobrou věc s partnerem roadshow Prima jede... za vámi, společností ASEKOL.

"V době od 2. května do 7. srpna, kdy bude Prima se svým kamionem na cestách, budeme ve všech zúčastněných městech vážit, kolik kilogramů starého elektra lidé do červených kontejnerů a sběrných dvorů donesou. Nejúspěšnější město získá šek na 30 tisíc korun, který může použít na dobročinné účely. Druhé město vyhraje dvacet a třetí pak deset tisíc,“ říká k soutěži mluvčí společnosti ASEKOL Martina Ďaďová. Ten, kdo přinese nejvíce drobného elektra, získá chytrý telefon.

Prima jede Náchod Asekol - Obrázek 2 Foto:

Dalším partnerem roadshow je pojišťovna GENERALI, která společně s oddělením MD ČR BESIP nabídne možnost vyzkoušet si na místě náraz při dopravní nehodě. "V našem exkluzivním průzkumu se čeští řidiči přiznali k mnoha hříchům, kterých se na silnicích dopouštějí. Dopravní předpisy porušují téměř čtyři pětiny z nich, i když prý „zcela výjimečně“. Pravděpodobnost nehody je tudíž vysoká a my chceme řidičům i neřidičům ukázat, že riskovat se nevyplácí. Přímo na Výstavišti si tedy mohou vyzkoušet náš unikátní simulátor nárazu, který je jediný svého druhu v ČR. A zároveň se návštěvníci přímo na místě dozvědí, jak vyhrát Audi A6 našeho šéfa nebo povinné ručení plné výhod," zve na akci tiskový mluvčí pojišťovny GENERALI Jiří Cívka.

Prima jede Generali Ostrava Foto:

Prima jede do Prahy plakát Foto:

Praha je osmou zastávkou letošní roadshow Prima jede... za vámi. V dalších týdnech se tým zpravodajství TV Prima podívá i do Ústí nad Labem, Tábora, Teplic, České Lípy, Písku, Mělníka a Žatce.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama