Aramis se postaví proti své službě, d´Artagnan se sbližuje s Constance

Britský seriál Tři mušketýři pokračuje v pondělí čtvrtou epizodou s názvem Dobrý voják. A o to, jak se pozná dobrý ochránce krále opravdu půjde až v první řadě. Během pondělního večera poznáme něco z minulosti milovníka Aramise.
Tři mušketýři - Dobrý voják

Tři mušketýři jako ochránci krále Ludvíka očekávají příjezd vévody ze Savoye. Muže, který si nebere servítky a hraje vrcholnou politiku, musí ochraňovat. Netuší ale, že se do jejich životů připlete minulost. Vévodu chce zabít bývalý mušketýr, s kterým má co dočinění Aramis.

Zrada mušketýrů

Aramisův starý přítel Marsac je bývalý mušketýr a nečekaně se vrátil do Paříže, aby pomstil památku dvaceti mušketýrů, kteří byli zabiti. Jen on a Aramis přežil. Marsac ze sebe v boji strhl uniformu a utekl z Paříže. Mušketýři vedí, že by ho měli nahlásit králi jako dezertéra.  Marsac své náhlé zjevení kryje zástěnkou za návštěvu milované sestry krále Ludvíka a jejího manžela Vévody ze Savoye (Vincent Regan). Nemilosrdný vévoda je v Paříži, aby s králem podepsal smlouvu.

Tři mušketýři - Lokace

Marsac se vévodu pokouší zabít, poněvadž věří, že konečně našel toho, kdo je odpovědný za smrt celého jeho oddílu mušketýrů. Chce po Aramisovi, aby mu pomohl dokázat, že právě vévoda zradil mušketýry. Aramis se pustí do pátrání na vlastní pěst, všechny důkazy ovšem vedou k tomu, že je kdysi zradil sám kapitán Treville.

To v ostatních mušketýrech vyvolá nejistotu. Je to shoda náhod, nebo celou dobu věřili zrádci? Každý z nich se k diskutabilní loajalitě kapitána postaví jiným způsobem, což vyvolá obrovské neshody.

Sblížení Constance a d´Artagnana


Constance znovu pomůže mušketýrům, tentokrát nevědomky ubytuje Marsaca, který se pokusil atakovat vévodu. Marsac se pokusí krásnou Constance znásilnit. Naštestí do místnosti vejde d´Artagnan a Constance vyprostí ze sevření chlípného vojáka. Constance pak poprosí d´Artagnana o jednu malou prosbu...

Tři mušketýry uvidíte na Primě v pondělí ve 20.15!

P.S. Většina lokací se ve čtvrté epizodě odehrává v klášteře Strahov a na hradu Křivoklát.

Tři mušketýři zdravice

"Dobrý den" a "Na zdravi!" vám vzkazují britští představitelé Třech mušketýrů

Klášter Doksany (1. díl)

Poznejte české lokace z 1. a 2. dílu Tří mušketýrů

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama