Barva noci, film s nejlepší sexuální scénou ve filmové historii!

Eroticko-mysteriózní thriller s Brucem Willisem v hlavní roli. Co více si od nedělního večera přát? A pokud byste snad váhali, vězte, že časopis Maxim zvolil tenhle biják filmem s nejlepší sexuální scénou v historii! Takže těšte se na neděli, ve 22.15 na Primě.
Barva noci
Barva noci

Bruce zde hraje newyorského psychologa doktora Billa Capu, který utrpí silné trauma po té, co jedna z jeho pacientek spáchá sebevraždu skokem z okna jeho orninace. Pohled na její zkrvavené tělo na chodníku oblečené do zářivě zelených šatů způsobí Capovi dočasnou psychosomatickou barvoslepost. Aby si odpočinul a přišel na jiné myšlenky, odjede doktor za svým přítelem psychologem Moorem do Los Angeles. Jenže jednou v noci je Moore brutalně zavražděn a podezření padá na Moorovi pacienty a potenciálně i na Capu samotného. Zůstává tedy bydlet v domě zavražděného přítele a přebírá jeho pacienty, aby se dozvěděl více o jejich minulosti a mohl tak přispět k odhalení vraha. Zaplétá se do románku s tajemnou dívkou jménem Rose a brzy začíná být jasné, že její příchody a odchody nejsou vůbec náhodné a že existuje jistá – zásadní - spojitost mezi ní a skupinou Moorových pacientů.

Barva noci Foto:

Zajímavosti, které je dobré o Barvách noci vědět, než se k nim posadíte:

  • V roce 1995, rok po svém uvedení, byl tenhle snímek v Americe jedním z 20 nejčastěji půjčovaných filmů ve videopůjčovnách.
  • Představitelka hlavní ženské role, herečka Jane March, byla z natáčení svých nahých scén hodně nesvá a původně chtěla požádat režiséra o jejich úpravu. Nakonec to ale neudělala, jelikož byla s výsledkem spokojená a práce na nich byla podle jejích slov zábava.
  • Brucovi bylo v době natáčení téměř čtyřicet let, Jane čerstvých dvacet. Tvořili tedy věkově lehce nesourodý pár, což se ovšem na kvalitě sexuálních scén nijak nepodepsalo. Naopak.
  • Režisér s producentem se na konci trochu chytli ohledně toho, se kterou verzí vyjdou jako s oficiální. Režisér prosazoval tu svoji, poněkud excentrickou a delší (140 minut!), producent zase tu konvečnější a kratší. Producent si nakonec prosadil svou a snímek má tedy „pouhých“ 121 minut.
  • Ač byste to možná neřekli, Jane March je poloviční Asiatka. V žilách její maminky koluje z půlky čínská a z půlky vietnamská krev.
  • I přes atraktivní erotické scény a hvězdné obsazení skončil snímek v červených číslech. Při rozpočtu 40 milionů dolarů, vydělal celosvětově milionů pouhých 20.

Dívejte se v neděli ve 22:15 na Primě!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama