BATIST Medical pomáhá a pečuje

BATIST Medical, významný český výrobce zdravotnického materiálu, se pravidelně podílí svou účastí v charitě.
Batist medical 3

BATIST Medical je společnost, která každý rok společně s organizátorem Davidem Novotným pořádá společensko-charitativní projekt NEJSESTŘIČKA. Cílem této soutěže, ve které nejde ani o věk, ani o fyzickou krásu, je poukázat na náročnou práci sestřiček a vyzdvihnout jejich podstatnou úlohu ve zdravotnictví, profesionalitu a chování nejen k pacientům a vyjádřit jim touto akcí poděkování. Mimo to, akce má hlavně charitativní charakter a BATIST díky ní pravidelně přispívá také na provoz prvního českého hospice – Hospice Anežky České v Červeném Kostelci.

Batist medical 1 Foto:

Dalším významným projektem byla podpora při záplavách v Praze a severních Čechách v roce 2013, kde se společnost opět aktivně postarala o pomoc potřebným ve spolupráci s Českým Červeným Křížem. V roce 2014 společnost věnovala zdravotnické pomůcky Domácímu hospici Setkání, který působí na Rychnovsku. Tyto pomůcky pomáhají zdravotním sestrám při jejich náročné práci o těžce nemocné pacienty v domácí péči a přináší pacientům úlevu od bolesti a dalších symptomů v důstojném domácím prostředí.

 

Batist medical 2 Foto:

Avšak nezapomíná pomáhat ani v zahraničí.

Ve společnosti BATIST Medical v Červeném Kostelci se pravidelně organizují nakládky kontejnerů s humanitární pomocí nejchudším obyvatelům Indie. Tradiční pomoc, při níž doputuje zdravotnický materiál v hodnotě téměř 4 a půl mil. korun z Batistu až do indické Kalkaty, organizuje Nadace svatého Františka z Assisi. Nezapomnělo se ani pomoci postiženým nemilosrdným válečným konfliktem v Sýrii, ale třeba také těm, které zasáhla ničivá povodeň na Balkáně. Povodně na Balkáně v květnu 2014 patřily k největším povodním na území Chorvatska, Bosny a Hercegoviny a Srbska od konce 19. století. Na humanitárním koncertu věnovaném záplavovým oblastem v Bosně a Hercegovině a Srbsku v Praze získala společnost BATIST Medical a.s. veřejné poděkování od občanského sdružení Lastavica.

Batist medical 4 Foto:

 

Prima jede za vámi banner Foto:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama