Bavte se v sobotu s Primou. Připravili jsme pro vás selekci nejlepších pořadů!

Na sobotní odpoledne a večer pro vás chystáme program plný života a zábavy.
Sledujte v sobotu Primu

Prvním pořadem, který vás nadchne, je nový pořad sourozenců Gondíkových. Adéla a Dalibor jako manažeři rodinné firmy Gondíci s. r. o. vás inspirují pro nové aktivity a zážitky. Můžete se těšit na reportáže o kutilství, zahradničení, ze světa designu, bydlení či zdravého životního stylu. Populární dvojice vám také poradí, kam jet na výlety nebo co dobrého lze připravit v kuchyni. Gondíci s. r. o. –  rady zaručené, možnosti neomezené!

Gondíci s. r. o.

VIDEO. Gondíci s. r. o. představují svůj nový pořad

Vše o pořadu Gondíci, s. r. o. najdete ZDE.Následovat bude nová série oblíbeného pořadu Jak se staví sen. Noví designéři a moderátorka Laďka Něrgešová vás provedou nejen zajímavými proměnami, ale také lidskými příběhy. Přijměte pozvání do světa, kde stavíme sny a startujeme nový život. Nechte se inspirovat a překvapit! Zvládneme kompletní přestavbu za pět dní?

Laďka Něrgešová je novou moderátorkou pořadu Jak se staví sen

V pořadu Jak se staví sen budeme opět plnit vaše sny

TADY si prohlédněte stránky pořadu Jak se staví sen.U večerní velkolepé zábavné show Máme rádi Česko si můžete prověřit nejen své znalosti, ale především se podívat, jaké vědomosti mají hvězdní soutěžící z řad celebrit. Co všechno vědí slavní o České republice? Večerem provází populární a ostřílený moderátor Libor Bouček. Sekundují mu dva „kapitáni“, Jakub Prachař a Martin Dejdar, kteří šéfují svým družstvům složených vždy ze tří známých hvězdných osobností. Zvítězí nakonec znalosti, odvaha anebo štěstí? To uvidíte v jedinečné show Máme rádi Česko od 20.15!

Tři hlavní persóny pořadu

Užijte si sobotní večer s Boučkem, Dejdarem a Prachařem v Máme rádi Česko

Spoustu bonusových materiálů najdete TADY, na stránkách pořadu Máme rádi Česko.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama