d'Artagnan bude bojovat o to, aby se stal mušketýrem!

Pondělní večer patří mušketýrům. Ve 20. 15 uvidíte na Primě sedmý a osmý díl, kdy se Athos zaplete s charismatickou a emancipovanou ženou, kterou společnost považuje za čarodějnici. A mladičký d'Artagnan se pokusí stát se oficiálním mušketýrem!
d´Artagnan (promo)

Sedmá epizoda začíná tragickou smrtí mladé dívky, která se snažila předat královně dopis od zámožné komtesy Ninon De Larroque,  ve kterém prosila o práva žen a jejich vzdělávání. Vyšetřování události zavede Mušketýry do světa urozené a osvícené ženy, Ninon, která se dostane Athosovi pod kůži. Charismatická Ninon si na pár momentů obtočí Athose kolem svého prstu.

Jenže kardinál Richelieu dostane nabídku od katolického kostela, zda by nemohl obvinit komtesu z čarodějnictví. Nakonec, když je kardinálův život v nebezpečí, musí Mušketýři dát stranou všechnu nenávist, kterou k němu chovají a pomoci mu, ale také zachránit tuto výjimečnou ženu.

d'Artagnana čeká boj o přežití 

V osmém dílu mají mušketýři plné ruce práce, aby do Paříže přivedli hrůzu nahánějícího Labarge, místního vězně, který byl zatknut za vraždu dvou mušketýrů. Červení strážci, rozhořčeni, že Mušketýři Labarge zadržují, zahájili zlomyslný boj, právě mezi těmito dvěma skupinami. Tato nenávist mezi Mušketýry a Červenými strážci se donesla i králi, který neváhal a unaven touto nekonečnou rivalitou vyhlásil soutěž, která jednou pro vždy vyřeší, která ze skupin je silnější.

D´Artagnan je pevně rozhodnutý, že to bude právě on, který bude vybrán, aby bojoval za Mušketýry a tím dokázal, že mezi ně opravdu patří. Ale ze všeho nejdřív se musí naučit kontrolovat svou zbrklou povahu a bojovat hlavou, ne srdcem.

Constance si zahraje Tamla Kari

Pořádný trapas zažila seriálová kráska při castingu s d´Artagnanem! Oslintala ho!

Dobříš

Poznejte další české lokace ze Třech mušketýrů

 

 

Klášter Doksany (1. díl)

Poznejte české lokace z 1. a 2. dílu Tří mušketýrů

 

Zasoutěžte si s Mušketýry:

Mušketýrská mapa

Vydejte se po stopách Tří mušketýrů! Prima prázdninová soutěž právě startuje!

Tři mušketýry uvidíte každé pondělí ve 20.15 na Primě!

Tři mušketýři

Britští Mušketýři jsou reklamou na Českou republiku. Podívejte se, kde všude se natáčeli


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama