Dortová bitva finalistek České Miss 2011 v Mexiku

Krátce po páteční rozlučkové party Siesta Mexicana v Siddharta Café, kde dívky vstřebávaly mexickou atmosféru, se finalistky České Miss 2011 vydaly na zahraniční soustředění do exotického Mexika s cestovní kanceláří ESO Travel.
Česká Miss 2011 na Primě - TZ
Česká Miss 2011 na Primě - TZ
Prima

Ačkoli odlétaly v časných ranních hodinách, panovala na palubě letadla po celou dobu bezmála dvacetihodinového letu dobrá nálada.  I přes vyčerpání z cesty se dívky rychle aklimatizovaly a je vidět, že Mexiko jim učarovalo a užívají si pobytu plnými doušky.

 

Hned první den vypukla velká narozeninová oslava jedné z finalistek, Šárky Cojocarové.  Dívky si pro svou kolegyni přichystaly překvapení - krásný dort s obrovskou číslicí 22. Narozeninová oslava se poté zvrhla v dortovou bitvu vystřiženou jako z filmu.

 

Pobyt na poloostrově Yucatan je pro dívky příjemným zpestřením. Nezasvěceným by se mohlo zdát, že slečny jedou „chytat bronz“ do exotické země, ale tak tomu není! Čeká je náročný program a zahálet zde rozhodně nebudou. Každá dívka tu natočí svůj medailonek, který uvidí diváci v přímém přenosu finálového večera. Ten v březnu letošního roku živě odvysílá TV Prima. Dále absolvují focení v kulisách mexické přírody. Na finálový večer, kde bude korunována jediná královna krásy, Česká Miss 2011 se tedy připravují více než pečlivě.

 

Více o jednotlivých dívkách najdete na webu www.ceskamiss.cz nebo na profilu Česká Miss na Facebooku.

 

Česká Miss – Jedna soutěž, jedna Miss

Soutěž krásy Miss ČR vznikla v roce 1989 pod názvem Miss Československo. Historicky první vítězkou se stala Ivana Christová. V roce 2005 založila Michaela Maláčová prestižní konkurenční soutěž Česká Miss. Její vítězky reprezentovaly Českou republiku na mezinárodních soutěžích Miss Universe a Miss Earth. V lednu 2010 získala Michaela Maláčová licenci na soutěže Miss World a Mr. World o nejkrásnějšího muže planety. V květnu loňského roku se Česká Miss sloučila s Miss ČR a pokračuje nadále pod názvem Česká Miss. Česká Miss se tak stala jedinou soutěží krásy v České republice, která dává dívkám šanci realizovat se a uspět jako komplexní osobnosti.

 

Pro více informací, prosím, kontaktujte:  Petra Wagnerová, tel.: 607 104 354, petra.wagnerova@3p3.cz

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama