Finalistky České Miss 2011 se ocitly na šikmé ploše

Zahraniční soustředění finalistek České Miss 2011 v Mexiku, kam se vydaly s cestovní kanceláří ESO Travel, je v plném proudu a děvčata nemají nouzi o adrenalinové zážitky.
Finalistky České Miss 2011 se ocitly na šikmé ploše, 1
Finalistky České Miss 2011 se ocitly na šikmé ploše, 1

Dokonce zažily na vlastní kůži jaké to je ocitnout se na šikmé ploše! V rámci sportovního odpoledne si vyzkoušely lezení na umělé skalní stěně. Ta se nachází v luxusním hotelovém komplexu, kde jsou ubytovány. Po náročném výstupu na stěnu vzaly útokem opičí dráhu, kde statečně zdolávaly různé typy překážek. Jedna z nich, přechod po laně přes koryto říčky, byla zvlášť pikantní a vyžadovala soustředěnost a balanc.

 

Druhá část dne byla věnována památkám, proto se společně s delegátem cestovní kanceláře ESO Travel, vydaly navštívit ruiny starého mayského města Tulum. Toto bývalé přístavní město je obklopeno mohutnými hradbami a tyčí se nad modrými vodami Karibiku. Dívky si toto odpoledne užily, odreagovaly se a načerpaly energii do další práce, která je vzápětí čekala.

 

Pod vedením zkušených profesionálů zde natáčí své medailonky, které uvidí diváci TV Prima v přímém přenosu finálového večera Česká Miss 2011 a pózují před objektivem fotografa Romana Dietricha. Na každém kroku je také provází tým populárního internetového baviče Kazmy, který připravuje krátká videa ze zákulisí soutěže. Od února najdete tento sestřih z mexických pláží na webové adrese www.missaquila.cz. Na finálový večer, kde bude korunována jediná královna krásy, Česká Miss 2011 se tedy připravují více než pečlivě.

 

Více o jednotlivých dívkách najdete na webu www.ceskamiss.cz nebo na profilu Česká Miss na Facebooku. Krátká videa všech finalistek České Miss 2011 můžete shlédnout na www.youtube.com.

 

 

Česká Miss – Jedna soutěž, jedna Miss

Soutěž krásy Miss ČR vznikla v roce 1989 pod názvem Miss Československo. Historicky první vítězkou se stala Ivana Christová. V roce 2005 založila Michaela Maláčová prestižní konkurenční soutěž Česká Miss. Její vítězky reprezentovaly Českou republiku na mezinárodních soutěžích Miss Universe a Miss Earth. V lednu 2010 získala Michaela Maláčová licenci na soutěže Miss World a Mr. World o nejkrásnějšího muže planety. V květnu loňského roku se Česká Miss sloučila s Miss ČR a pokračuje nadále pod názvem Česká Miss. Česká Miss se tak stala jedinou soutěží krásy v České republice, která dává dívkám šanci realizovat se a uspět jako komplexní osobnosti.

 

Pro více informací, prosím, kontaktujte: Petra Wagnerová, tel.: 607 104 354, petra.wagnerova@3p3.cz

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama