Finalistky České Miss 2011 způsobily poprask na trhu

Pobyt finalistek České Miss 2011 v Mexiku se nachýlil do závěrečného finále. Těsně předtím než nasedly do letadla směr Praha si užily poslední den pod mexickým sluncem.
Finalistky České Miss 2011 způsobily poprask na trhu, 4
Finalistky České Miss 2011 způsobily poprask na trhu, 4

A o zážitky nebyla rozhodně nouze! Dopoledne navštívily delfinárium, kde si ty odvážnější zaplavaly a zapózovaly s kapustňáky. Odměnou jim byla sladká pusa tohoto velkého vodního savce přezdívaného mořská kráva. A co na tom, že některé z nich viděly toto zvíře poprvé v životě. „Bála jsem se, že mě kapustňák ukousne ruku, ale nakonec mě absolutně odzbrojil svou mírumilovností“, svěřila se jedna z finalistek.


 

Poslední den ve slunném Mexiku byl také ve znamení nákupů. V městečku Playa del Carmen, které se nachází v blízkosti resortu, kde trávily svůj pobyt, se vydaly na místní trh. Jako na každém trhu se i zde smlouvá a dívky se přeháněly, které to půjde líp. Navíc tu nechtěně způsobily poprask, protože tolik krásných žen pohromadě, navíc s gazelíma nohama, viděli místí obyvatelé prvně v životě. Dívky tak využily jedinečné příležitosti koupit si za babku typické suvenýry jakými jsou masivní stříbrné šperky z dílen místních obyvatel, ručně tkané vlněné přikrývky, sošky boha Slunce či houpací síť.

 

V podvečer přišlo na řadu loučení. Při této příležitosti uspořádal hotelový personál pro děvčata romantickou večeři přímo na pláži. Pestrá tabule obsahovala nejen typické mexické speciality jakými jsou tortilly, tacosy a buritos, ale také mořské plody. Co by to bylo za slavnost, když by se k pití nepodávala tequilla. Pomyslnou třešničkou na dortu pak byla šťavnatá housenka, která zbyla na Dominiku Opplovou. „Přiznávám, že se mi  do housenky moc nechtělo, ale holky mě vyhecovaly a musím říct, že to nebylo tak špatný“, přiznává Dominika. Rozlučková párty v kulisách zapadajícího slunce se povedla a teď už je čeká cesta do Prahy.

 

Program měly více než bohatý. Mají za sebou natáčení svých medailonků, které uvidí diváci v přímém přenosu finálového večera Česká Miss 2011. Ten odvysílá živě TV Prima. Dále pak náročné focení pod vedením fotografa Romana Dietricha. Na každém kroku je také provázel tým populárního internetového baviče Kazmy, který připravuje krátká videa ze zákulisí soutěže, která najdete od února na webové adrese www.missaquila.cz.

 

Na finálový večer, kde bude korunována jediná královna krásy, Česká Miss 2011 se tedy připravují více než pečlivě.

 

Více o jednotlivých dívkách najdete na webu www.ceskamiss.cz nebo na profilu Česká Miss na Facebooku. Krátká videa všech finalistek České Miss 2011 můžete shlédnout na www.youtube.com.

 

 

Česká Miss – Jedna soutěž, jedna Miss

Soutěž krásy Miss ČR vznikla v roce 1989 pod názvem Miss Československo. Historicky první vítězkou se stala Ivana Christová. V roce 2005 založila Michaela Maláčová prestižní konkurenční soutěž Česká Miss. Její vítězky reprezentovaly Českou republiku na mezinárodních soutěžích Miss Universe a Miss Earth. V lednu 2010 získala Michaela Maláčová licenci na soutěže Miss World a Mr. World o nejkrásnějšího muže planety. V květnu loňského roku se Česká Miss sloučila s Miss ČR a pokračuje nadále pod názvem Česká Miss. Česká Miss se tak stala jedinou soutěží krásy v České republice, která dává dívkám šanci realizovat se a uspět jako komplexní osobnosti.

 

Pro více informací, prosím, kontaktujte: Petra Wagnerová, tel.: 607 104 354, petra.wagnerova@3p3.cz

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama