I České Budějovice mají svého vítěze v soutěži s červeným kontejnerem

Prima jede... České Budějovice ASEKOL - Obrázek 6

Chytrý telefon získala za donesených 34 ks paní Zdeňka Kroulíková z Českých Budějovic, která je dala dohromady s celou rodinou i kamarády.

Štěstí se konečně obrátilo i na paní Marii Kolouchovou ze Suchého Vrbného, která získala přenosnou nabíječku, tzv. powerbanku ve tvaru červeného kontejneru.

Prima jede... České Budějovice ASEKOL - Obrázek 3 Foto:

 

Prima jede... České Budějovice ASEKOL - Obrázek 5 Foto:

 

Soutěžit mohou i návštěvníci dalších roadshow. Prohlédněte tedy sklepy, skříně a garáže, protože chytrý telefon od společnosti LG může být právě váš.

"V rámci projektu Koruna za kilo si mohou návštěvníci i zasoutěžit a zároveň pomoci dobré věci. Chytrý telefon vyhrává ten, kdo odevzdá do červeného kontejneru umístěného na náměstí nejvíce drobného vysloužilého elektra. Navíc za každý odevzdaný kilogram elektrozařízení věnuje společnost ASEKOL rovných 10 Kč nadačnímu fondu Rovná šance, který pomáhá handicapovaným nalézt práci," dodává PR manažerka Martina Ďaďová.

HERNÍ ŘÁD Soutěže ve sběru vysloužilých drobných elektrozařízení „Koruna za kilo – soutěž měst s Primou“ 

Prima jede... za vámi 2015 České Budějovice - Obrázek 12

Doležalová, Voříšek, Janotka, Kraus, Šimůnek. České Budějovice viděly Zprávy FTV Prima naživo

 

 Podívejte se na atmosféru, která byla v Českých Budějovicích


asekol koláž

Nahlédněte s Primou do červeného kontejneru

Asecol červený kontejner obrázek Foto:

 

 

Co je ASEKOL a proč má smysl třídit elektro
ASEKOL se stará o to, aby vysloužilé elektrospotřebiče nekončily na skládkách, ale byly ekologicky zlikvidovány a zrecyklovány. ASEKOL provozuje přes dva tisíce červených kontejnerů, ale pomáhá sbírat elektro i přes sběrné dvory. ASEKOL také provádí osvětu v oblasti sběru vysloužilého elektra. Češi ročně vyprodukují desítky tisíc tun elektroodpadu. U drobného elektra se ale podaří vysbírat a zrecyklovat jen čtvrtinu vysloužilých spotřebičů, zbytek končí mezi běžným odpadem. Staré elektrospotřebiče přitom obsahují nejen cenné suroviny, ale také nebezpečné látky, které by na skládkách končit neměly.

Prima jede za vámi banner Foto:

 

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama