Jarní novinky Televize PRIMA

Jaro se blíží a Televize PRIMA pro vás připravila pestrou jarní nabídku. Nebudou v ní chybět původní české a oblíbené seriály, zábavné pořady ale také nové reality show, které jste ještě neviděli. Na co všechno se můžete těšit v nové jarní sezóně si přečtěte v našich PRIMA novinách.
Jarní novinky Televize PRIMA
Jarní novinky Televize PRIMA

Po krátké zimní pauze se k vám vracejí vaše oblíbené pořady v premiérových řadách. Aby bylo vaše jaro opravdu pestré, připravili jsme pro vás řadu programových novinek. Užijte si pravou jarní zábavu se svými oblíbenými seriálovými hrdiny i s celou řadou nových tváří.


Spolu s nimi vám přejeme spoustu Prima zážitků!

 

Cesty domů se klikatí dál


Původní český seriál autorů Barbary Bulvové a Jana Coufala v režii Jiřího Adamce si hned po svém uvedení získal pozornost širokého spektra televizních diváků. I v jeho další řadě bude dávná osudová křivda rozdělovat rodiny Rudolfa Bernáta a Petra Kosíka.


Prostřeno! od Aše po Jablunkov


Tento týden jste se mohli potkat s partou z Cest domů ve speciálním cyklu pořadu Prostřeno! Již v pondělí 7. února se můžete těšit na další premiérové díly oblíbené gastronomické show, ve které se v boji o výhru střetne další pětice nadšených kuchařů. Znovu se bude prostírat od Aše po Jablunkov!


Jsme tam, kde se něco děje...


Hodina plná Zpráv je tu pro vás sedm dní v týdnu. Získáte v ní nejen praktické a čerstvé informace pro váš každodenní život, ale také varování a ochranu před
zločinnými praktikami. Čerstvé zprávy ze světa hvězd vám přiblíží trio krásných moderátorek VIP zpráv: Ivana Gottová, Martina Gavriely a Barbora Niničová.

Soukromá dramata mají za svou krátkou historii na kontě hned několik přímých zásahů! Starosta z Pardubic se pokusil uplatit reportéry Soukromých dramat, kteří
odhalovali jeho minulost. Reportéři ale vše natočili a politik skončil. Pak reportéři Soukromých dramat nachytali na švestkách třicetiletého zvrhlíka, který lákal malé
holčičky do tanečních skupin. Sliboval, že z nich udělá hvězdy. Jeho záměry ale byly jiné… Důkazy byly natolik závažné, že policie zvrhlíka přímo v reportáži zatkla!


Čas na show!


Záludné otázky a mnohdy překvapivé odpovědi budou i nadále padat v pořadu Nikdo není dokonalý Speciál. TOP STAR magazín bude přinášet hvězdné kauzy a pravidelnou dávku klípků z „lepší společnosti“. Své hosty bude každý pátek zpovídat Jan Kraus ve své břitké, autonomní a aktuální noční show. Vrátí se také show, která vloni na podzim řádně rozčeřila český mediální rybník – Čápi s mákem!

Prima napětí


S jedním z nejoblíbenějších detektivních seriálů se budete setkávat o něco dříve: pátá řada premiérových Sběratelů kostí si našla nový vysílací čas – uvidíte ji každý čtvrtek již po deváté hodině večer. Denní dávku napětí a odhalených zločinů si ostatně můžete dopřát každý den od pondělí do čtvrtka po desáté večer – čekají na vás Anatomie lži, Castle na zabití a Myšlenky zločince.

Jarní přírůstky, které stojí za to


Žádné jaro se ale neobejde bez nových přírůstků – letos se jich na Primě urodilo hned několik. A budou stát za to!

Richard Genzer a Michal Suchánek se svou Partičkou vám poprvé na Primě v improvizační show naservírují zábavu tak hustou, že by se dala krájet! Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět, jak si konečně někdo dělá srandu ze „Suchoše a Geni“, konkrétně tedy jejich kolegové Igor Chmela, Ondřej Sokol a Daniel Dangl. Uvidíte již v březnu! Aféry jsou nový původní seriál inspirovaný skutečnými příběhy manželských párů, které se ocitly v situaci, ze které je už jen jedna cesta: rozvod. V hlavní roli rozvodového právníka a vypravěče uzavřených příběhů sleduje „rozvody těch druhých“ Pavel Kříž. Bude mít nelehkou úlohu objevovat ve spletitých předrozvodových tahanicích, kde je vlastně zakopán pes a kdo může za to, že manželství končí krachem.


Práci snů nabízí Šéfka.

Ale nic není zadarmo, natož roční kontrakt v hodnotě 100 tisíc dolarů! Jeden z nejúspěšnějších amerických formátů poprvé do Česka a na Slovensko přináší show, která nabízí vysněnou práci! V česko-slovenské verzi show „Apprentice“ se utkají kandidáti na lukrativní pozici manažera módní značky Nora Mojsejová Fashion s garantovaným ročním kontraktem, který představuje měsíční plat více než 8333 dolarů! Získat jej ovšem nebude vůbec jednoduché. Vybraní uchazeči projdou přísným výběrovým sítem, kdy budou muset známou podnikatelku Noru Mojsejovou přesvědčit o svých kvalitách.

Mami, ožeň mě!


Osm starých mládenců může prostřednictvím televize najít životní lásku.

Nový projekt, který se právě rozbíhá, bude o starostlivých matkách, které se rozhodly najít ženu svým dospělým synům. Ti totiž stále žijí pod jejich střechou, rádi využívají pohodlí rodinného domu a nemají naspěch, aby tento pohodlný „mamahotel“ opustili. Vizitky starých mládenců, které dostane tvůrčí tým do rukou, budou mít za cíl nalákat co nejvíce mladých, krásných a nadějných nevěst. Každý hodný syn si vybere z nabídky dvě dámy, které jej nejvíce osloví, a pozve je k sobě domů. Zde bude následovat seznámení s matkou a pár dnů společného bydlení. Po stanovené době jedna z žen dům opustí, druhá dostane šanci dále poznávat životní styl a rodinu maminčina synáčka. Zda vztahy takto vzniklých nových párů budou pokračovat, uvidíme na konci této neobvyklé reality show! Víte o matce, která by ráda oženila svého syna? Dejte jí tip!

Do nového projektu se mohou zájemci přihlásit třemi způsoby:


1) elektronicky: vyplněním dotazníku na www.iprima.cz/mamiozenme
2) telefonicky na čísle 775 479 000
3) zprávou SMS na číslo 775 479 000

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama