Král i mušketýři jsou uneseni, kdo jim pomůže?

Na Primě ve 20.15 uvidíte pátý a šestý díl druhé řady Třech mušketýrů. Zatímco se podíváme na důvod, proč Athos tolik nenávidí a zároveň miluje Milady de Winter, na konci šesté epizody nás čeká sladké překvapení.
Athos se vrací do své minulosti
Athos se vrací do své minulosti
archiv Prima

Pondělní večer můžete sledovat třetí a čtvrtý díl Třech mušketýrů premiérové druhé řady. Další dva díly, které uvidíte hned za sebou, znovu odhalí minulost nejen mušketýrů, ale i slavného krále, kterého mušketýři musí chránit. Šestý díl také uzavře jednu zápletku, po které většina divaček touží už od počátku.

Athos odkrývá svou minulost s Milady

V pátem dílu budeme zpočátku postrádat jednoho z mušketýrů. Athos, jejich vůdce a zároveň muž s démony, jenž se snaží ubít alkoholem, zmizel. Většina jeho blizkých sází na to, že je v alkoholovém bezvědomí po vydařené pitce. Jen Porthos si dělá velké starosti. Nakonec se ukáže, že měl pravdu. Athos je unesen.

Athos je unesen do městečka Pinon, které se rozkládá na jeho pozemcích. Znovu ho tak dohání jeho minulost jakožto hraběte De La Fare. Na pozemky a chátrající panství si totiž dělá nároky baron Renard, se kterým bude potřeba se vypořádat, a jeho lidé se rozhodli přivést možného zachránce půdy zpět.

Jaký zločin udělala kdysi Milady, aby ji přivedl na šibenici?

Athos se zde kromě bojů střetává se svou vlastní minulostí, která je významně a bolestivě propojena s Milady de Winter. Ta kdysi přežila svou vlastní popravu, ke které dal podnět Athos. Co se stalo, že se muž rozhodl popravit vlastní manželku?

V nebezpečí budou všechny hvězdy seriálu

Šestý díl přinese velice zajímavou zápletku. Král s královskou rodinou, nejbližšími poddanými a mušketýry jsou uneseni. Mušketýři doprovázejí krále s královnou do staré pevnosti, kde pro ně hvězdář připravil představení. Chce pomocí přístrojů zobrazit zatmění Slunce. V pevnosti však číhá zrádce, který zajme skoro celý královský dvůr.

Milady ukáže svou lidskou stránku

Zatímco na panství, kde jsou rukojmí, padají hlavy a useknuté končetiny, král Francie se hroutí. Dostává na vybranou, kdo další zemře. Milady se dozví o hrůzném činu a rozhodne se povolat Athose s Aramisem, aby vážená rukojmí zachránili.

Aramis se během záchrany dostává znovu do úzkého kontaktu s královnou a se svým vlastním synem. Podvedená chůva (Aramisem) začíná tušit, že ti dva spolu něco mají. Ke sblížení však také dojde u Constance a d' Artagnana, kterým hrozí, že o svoje životy přijdou. Constance se rozhodne učinit velké rozhodnutí...

Další dva díly Třech mušketýrů uvidíte na Primě ve 20.15 toto pondělí!

Aramis a d´Artagnan

Téma číslo jedna pro představitele Mušketýrů? Jak si nechat narůst vousy!

Peter Capaldi ve Třech mušketýrech

Proč musel kardinál Richelieu zemřít? Peter Capaldi prozradil i vtipnou historku z Moravy

Aramis a královna Anna

9 nejlepších momentů Aramise a královny

Adršpašsko-teplické skály

Kde se koupala krásná královna Anna? A jiné lokace z první série Mušketýrů


Constance si zahraje Tamla Kari

Pořádný trapas zažila seriálová kráska při castingu s d´Artagnanem! Oslintala ho!

Dobříš

Poznejte další české lokace ze Třech mušketýrů

 

 

Klášter Doksany (1. díl)

Poznejte české lokace z 1. a 2. dílu Tří mušketýrů

 

Zasoutěžte si s Mušketýry:

Mušketýrská mapa

Vydejte se po stopách Tří mušketýrů! Prima prázdninová soutěž právě startuje!

Tři mušketýry uvidíte každé pondělí ve 20.15 na Primě!

Tři mušketýři

Britští Mušketýři jsou reklamou na Českou republiku. Podívejte se, kde všude se natáčeli


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama