Lukáš Pavlásek se v Kdo je kdo? stane těhotenským testem

Ve čtvrtek ve 21.30 uvidíte další zábavný díl soutěžního pořadu Kdo je kdo? Celebrity tentokrát budou hádat takové kulturní ikony, jako je baba Jaga a John Lennon. Nápovědy pro ně ovšem budou pěkně vypečené.
Lukáš Pavlásek - Obrázek 11

Čtvrteční pozdní večer je jako vždy na obrazovkách televize Prima věnován hvězdám, které hádají slavné lidi, věci, animované postavy a třeba i emoce. Zkrátka nic lehkého! Tentokrát se podíváme společně s Alicí Bendovou a jejím týmem směrem do ruských pohádek. S Danou Morávkovou, kde se mezi soutěžícími objevuje znovu vtipný herec Lukáš Pavlásek, zabředneme spíše do praktické roviny života.

Ve čtvrtek ve 21.30 hned po seriálu Svatby v Benátkách uvidíte, jak Lukáš Pavlásek odsoudí Alici Bendovou jako tu, která "by potřebovala pedikúru". Představitelka Loly Brajčič v seriálu Svatby v Benátkách totiž musí uhádnout, že by měla být baba Jaga.

Kdo je kdo (2) – sestřih

 

S komplimenty na tom nebude o nic lépe ani Dana Morávková, u které se prý při pohledu na ni Patrik Hezucký ptá, kdeže ty loňské sněhy jsou. Dana Morávková má totiž uhádnout věc jménem kalendář. Trochu paradoxní už je ovšem nápověda u holohlavého Patrika Hezuckého: vždycky jsem obdivoval tvoje vlasy." John Lennon by ovšem měl z několika krásných vyznání na jeho osobu určitě radost.

Třešničkou na dortu bude herec a komediant Lukáš Pavlásek, který má uhádnout těhotenský test. Lukáš si při poslechu nápovědy "u žen vzbuzuješ velké emoce" vzpomněl hlavně na sebe. Je tedy tak dobrý, že to uhádne?

Další díl Kdo je kdo? uvidíte ve čtvrtek ve 21.30!

Viděli jste video, kde Patrik Hezucký má uhádnout jednoho slavného svalovce?

Kdo je kdo - Cool Schwarzenegger
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama